دوبله فارسی

دانلود انیمیشن جیرجیرک و مورچه Cricket and Antoinette 2023 دوبله فارسی پخش آنلاین
  • کشور سازنده: croatia
  • زبان: انگلیسی
  • رده سنی: 7+

لینک های دانلود اضافه شدند

در اینجا یک برداشت جدید از افسانه معروف است که ابتدا توسط Aesop و سپس Jean de la Fontaine گفته شد. کت، یک گیتاریست که کریکت می نوازد، گروهی را هدایت می کند تا باگ های بی خیال را سرگرم کنند...

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 1.6GB

کیفیت : 720

حجم فایل: 882MB

کیفیت : 480

حجم فایل: 518MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1.6GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 883MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 518MB

پخش آنلاین فیلم

نسخه دوبله فارسی

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1.5GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 894MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 547MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

دانلود انیمیشن جیرجیرک و مورچه2023

این انیمیشن که در سال 2023 به انتشار رسیده در زانرهای انیمیشن و ماجراجویی و خانوادگی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستانانیمیشناز این قرار است که کت رهبر گروه و کریکت نوازنده گیتار گروه است. کت گروه را هدایت می کند تا باگ های بی خیال را سرگرم کنند. در همان نزدیکی، آنتوانت زندگی می کند که موسیقی… .

درباره انیمیشن Cricket and Antoinette 2023

انیمیشن Cricket and Antoinette که کاربران ایرانی آن را با نام جیرجیرک و مورچه می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Tara Thaller و Marko Petric و Luka Petrusic به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Luka Rukavina و Kristijan Milic و Dino Krpan بوده است. این انیمیشن از وبگاه IMDB امتیاز 7.60 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

نظرات کاربران و بینندگان این انیمیشن

برخی از بینندگان بعد از تماشای این فیلم نظرات خود را با نکته های مثبت و منفی در خصوص نوع ساخت، داستان فیلم و برخی مسائل مهم ساخت در imdb به ثبت رسانده اند. این نظرات به این شکل بوده است:

تماشای آنلاین انیمیشن Cricket and Antoinette به صورت رایگان

شما می توانید با سریعترین روش در سایت کاران مووی فیلم مورد نظر خود را یافته و بصورت رایگان به همراه پخش آنلاین فیلم مشاهده کرده و نهایت لذت را ببرید. انیمیشن جیرجیرک و مورچه Cricket and Antoinette 2023با کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان در سه کیفیت 1080، 720 و 480 به انتشار رسیده و نسخه زیرنویس چسبیده این فیلم نیز بصورت مجزا قرار داده شده است. پخش آنلاین این فیلم نیز با سرعتی بالا به همراه زیرنویس فارسی چسبیده برای شما کاربران قرار داده شده تا نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید