لینک های دانلود اضافه شدند

جاگنا زن جوانی است که مصمم است راه خود را در یک روستای لهستانی اواخر قرن نوزدهم بسازد - کانون شایعات و دشمنی های مداوم، ثروتمند و فقیر، با پایبندی به سنت های رنگارنگ و پدرسالاری ریشه دار موضوعاتی است که همه به او فشار ذهنی وارد می کند..

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

درباره فیلم

دانلود انیمیشن دهقانان 2023

این انیمیشن که در سال 2023 به انتشار رسیده در ژانرهای انیمیشن و درام و تاریخی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان انیمیشن دهقانان The Peasants 2023 از این قرار است که یاگنا زن جوانی است که مصمم است راه خود را در یک روستای لهستانی اواخر قرن نوزدهم بسازد…

 

درباره انیمیشن The Peasants 2023

انیمیشن The Peasants که کاربران ایرانی آن را با نام دهقانان می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Kamila Urzedowska و Robert Gulaczyk و Miroslaw Baka به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده DK Welchman و Hugh Welchman بوده است. این انیمیشن از وبگاه IMDB امتیاز 7.80 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم 114 دقیقه می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید