• کشور سازنده: آمریکا
  • زبان: انگلیسی
  • رده سنی: 13+

لینک های دانلود اضافه شدند

مایلز مورالس یک حمله پانیک را تجربه می کند که او را مجبور می کند با مظاهر اضطراب خود روبرو شود و یاد بگیرد که کمک گرفتن می تواند به همان اندازه شجاعانه باشد که از شهرش در برابر شیطان محافظت کند....

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 143MB

کیفیت : 720

حجم فایل: 76MB

کیفیت : 480

حجم فایل: 45.6MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 143MB

کیفیت: 720

حجم فایل: 76MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 45.6MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

دانلود انیمیشن عنکبوت درون یک دنیای عنکبوتی 2023

این انیمیشن که در سال 2023 به انتشار رسیده در ژانرهای انیمیشن و داستان کوتاه و ترسناک به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان انیمیشن عنکبوت درون یک دنیای عنکبوتی The Spider Within A SpiderVerse Story 2023 از این قرار است که مایلز مورالس یک حمله پانیک را تجربه می کند که او را مجبور می کند با مظاهر اضطراب خود روبرو شود و یاد بگیرد که کمک گرفتن می تواند به همان اندازه شجاعانه باشد که از شهرش در برابر شیطان محافظت کند.

 

درباره انیمیشن The Spider Within A SpiderVerse Story 2023

انیمیشن The Spider Within A SpiderVerse Story که کاربران ایرانی آن را با نام عنکبوت درون یک دنیای عنکبوتی می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Shameik Moore و Brian Tyree Henry به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Jarelle Dampier بوده است. این انیمیشن از وبگاه IMDB امتیاز 7.20 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید