• کشور سازنده: ژاپن
  • زبان: انگلیسی , ژاپنی
  • رده سنی: 13+

لینک های کیفیت عالی قرار داده شد

پسر جوانی به نام ماهیتو که مشتاق دیدار با مادرش است، وارد دنیایی می شود که مردگان و زنده ها در آن اشتراکا زندگی می کنند. در آنجا مرگ به پایان می رسد و زندگی آغازی تازه می یابد...

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

تریلرها
درباره فیلم

دانلود انیمیشن پسر و مرغ ماهی خوار 2023

این انیمیشن که در سال 2023 به انتشار رسیده در ژانرهای انیمیشن و ماجراجویی و درام به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان انیمیشن از این قرار است که پسر جوانی به نام ماهیتو که در آرزوی مادرش است، وارد دنیایی می شود که مردگان و زنده ها مشترک هستند. در آنجا مرگ به پایان می رسد و زندگی آغازی تازه می یابد. یک فانتزی نیمه اتوبیوگرافیک از ذهن هایائو میازاکی.

 

درباره انیمیشن The Boy and the Heron 2023

انیمیشن The Boy and the Heron که کاربران ایرانی آن را با نام پسر و مرغ ماهی خوار می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Soma Santoki و Masaki Suda و Kô Shibasaki به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Hayao Miyazaki بوده است. این انیمیشن از وبگاه IMDB امتیاز 7.60 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم 124 دقیقه می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

The Boy and the Heron پسر و ماهیخوار یک داستان کوتاه نوشته شده توسط رالف والدو امرسون است که در سال 1849 منتشر شد. این داستان دربارهٔ پسر جوانی به نام دن است که در کنار دریاچه‌ای زندگی می‌کند. دن عاشق پرندگان است و اغلب اوقات اوقات خود را به تماشای پرندگان در دریاچه می‌گذراند.

یک روز، دن یک غاز وحشی را در دریاچه می‌بیند. دن از زیبایی غاز وحشی شگفت‌زده می‌شود و تصمیم می‌گیرد که او را شکار کند. دن با احتیاط به سمت غاز وحشی نزدیک می‌شود و بالاخره موفق می‌شود او را بگیرد. دن غاز وحشی را به خانه می‌برد و او را در قفس قرار می‌دهد. دن از غاز وحشی به خوبی مراقبت می‌کند و به او غذا می‌دهد. غاز وحشی نیز به دن علاقه‌مند می‌شود و او را دوست می‌دارد.

دن و غاز وحشی با هم بازی می‌کنند و اوقات خوشی را سپری می‌کنند. اما یک روز، دن متوجه می‌شود که غاز وحشی بیمار است. دن از غاز وحشی مراقبت می‌کند، اما غاز وحشی بهبود نمی‌یابد. در نهایت، غاز وحشی می‌میرد. دن از مرگ غاز وحشی بسیار ناراحت می‌شود. او غاز وحشی را در دریاچه دفن می‌کند و برای او عزاداری می‌کند.

داستان پسر و ماهیخوار 2023 داستانی زیبا و غم‌انگیز است که دربارهٔ دوستی بین یک پسر جوان و یک غاز وحشی است. این داستان پیامی مهم دربارهٔ ارزش دوستی و اهمیت مراقبت از حیوانات دارد. در اینجا چند نکته از داستان The Boy and the Heron آورده شده است:

  • دن از زیبایی غاز وحشی شگفت‌زده می‌شود. این نشان می‌دهد که زیبایی در همه جا وجود دارد، حتی در طبیعت.
  • دن از غاز وحشی به خوبی مراقبت می‌کند. این نشان می‌دهد که مهم است که از حیوانات مراقبت کنیم.
  • مرگ غاز وحشی دن را بسیار ناراحت می‌کند. این نشان می‌دهد که دوستی ارزشمند است و از دست دادن یک دوست می‌تواند بسیار دردناک باشد.
برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید