بازگشت جانی دپ به سری فیلم های دزدان کارائیب!! واقعیت یا شایعه؟؟

 

جان کریستوفر دپ دوم که همه ما او را به نام جانی دپ می شناسیم بازیگر، تهیه کننده و موسیقی دان آمریکایی است. جانی دپ توانسته است در طول فعالیت کاری خود جوایز متعددی را دریافت کند که از جمله آنها می توان به گلدن گلوب اشاره کرد. او در سال ۲۰۱۲ یکی از برترین ستاره‌های سینما در جهان بود و نامش با دستمزد ۷۵ میلیون دلاری در رکوردهای جهانی گینس ثبت شد.

جانی دپ در سال 2003 با بازی در نقش جک اسپارو کاراکتر محبوب سری فیلم های دزدان دریایی کارائیب توانست محبوبیت خود را در میان کاربران دو چندان کند و درواقع شهرتش را جهانی کند. این سری از فیلم ها از سال 2003 تا 2017 به انتشار رسیدند و شامل 5 قسمت می باشد. بعد از سال 2017 همگی به انتظار ساخت قسمت بعدی بودند که مشکل جانی دپ با همسر سابقش یعنی امبر هرد برای وی دردسر ساز شد.

شایعه ها و مسائل حقوقی این طلاق و تهمت هایی که به وی زده بودند باعث شد تا دیزنی او را از بازی در فیلم های دزدان دریایی کارائیب اخراج کند. اما بعد از گذشت 2 سال از این موضوع و با ثابت شدن بی گناهی جانی دپ درخصوص شکایت های همسر سابقش اعتبار از دست رفته بدست آمد. و همین موضوع باعث شد تا دیزنی از جانی دپ معذرت خواهی کند و از او خواهش کند تا بار دیگر در نقش کاپیتان جک اسپارو ظاهر شود.

جانی دپ نیز دست رد را قبل از ارائه این پیشنهاد به سینه دیزنی زده بود اما دیزنی همچنان اصرار دارد تا وی به این سری فیلم ها باز گردد. همین موضوع سبب شد تا این کمپانی بزرگ پیشنهاد 300 میلیون دلاری را به جانی دپ برای بازگشتش ارائه دهد. بعد از انتشار این خبر شایعه ای مبنی بر موافقت جانی دپ در فضای مجازی به انتشار رسید که همه کاربران را خوشحال کرده بود اما زیادی خوشحال نشوید چرا که این موضوع از سوی وکیل دپ رد شد و هنوز در حد شایعه باقی مانده است.

       
    فیلم های مرتبط
    نظرات کاربران

    دیدگاه ثبت شده: 0

    نظر خود را بنویسید