• کشور سازنده: فرانسه
  • زبان: فرانسوی
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

به قول خودش، سارق پشت سرقت از موزه هنر مدرن پاریس در سال 2010 می گوید که چگونه بزرگترین سرقت هنری در تاریخ فرانسه را انجام داد....

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 1.9GB

کیفیت : 720

حجم فایل: 988MB

کیفیت : 480

حجم فایل: 584MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1.9GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 987MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 583MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

دانلود فیلم تومیک مرد عنکبوتی پاریس 2023

این مستند که در سال 2023 به انتشار رسیده در زانرهای مستند و جنایی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستانفیلماز این قرار است که سارق پشت سرقت از موزه هنر مدرن پاریس در سال 2010 می گوید که چگونه بزرگترین سرقت هنری در تاریخ فرانسه را انجام داد.

درباره مستند Vjeran Tomic The SpiderMan of Paris 2023

فیلم Vjeran Tomic The SpiderMan of Paris که کاربران ایرانی آن را با نام تومیک مرد عنکبوتی پاریس می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Maxime Canat و Derek Simon Robin به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Jamie Roberts بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 6.60 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

نظرات کاربران و بینندگان این مستند

برخی از بینندگان بعد از تماشای این فیلم نظرات خود را با نکته های مثبت و منفی در خصوص نوع ساخت، داستان فیلم و برخی مسائل مهم ساخت در imdb به ثبت رسانده اند. این نظرات به این شکل بوده است:

من هیچ سرنخی در مورد این پسر نداشتم و انتظار زیادی از این عنوان نداشتم. بسیاری از عناوین مانند این فقط بر اساس چند حقایق جالب ساخته شده اند که توسط افرادی که مستقیماً در آن دخیل نبوده اند، مانند همسایه ها، اقوام و صاحبان خواربار فروشی های محلی و غیره گفته شده اند. و این خوب است در حالی که شما خانه داری می کنید تا به اطراف گوش کنید… اما این یکی توسط خود مرد گفته می شود و شما چشمان خود را از صفحه نمایش نمی گیرید پس اتو کردن را فراموش کنید. او مجرم همیشگی شما نیست، او با اعتماد به نفس، خودآموز، مؤدب و خوش رفتار است. او نه پرخاشگر است و نه الگوهای انحرافی دارد که معمولاً از این بچه ها دیده می شود. فقط برای اینکه زیاد اسپویل نشود، قطعه به خوبی با دوز مناسبی از درام، اکشن و معمایی کارگردانی شده است و تظاهر به چیزی بیش از آنچه هست ندارد. درست مثل شخصیت اصلی. من در این رده به آن امتیاز 8.5 می دهم، اما فقط برای بالا بردن آن به آن 9 می دهم.

تماشای آنلاین مستند Vjeran Tomic The SpiderMan of Paris به صورت رایگان

شما می توانید با سریعترین روش در سایت کاران مووی فیلم مورد نظر خود را یافته و بصورت رایگان به همراه پخش آنلاین فیلم مشاهده کرده و نهایت لذت را ببرید. فیلم تومیک مرد عنکبوتی پاریس Vjeran Tomic The SpiderMan of Paris 2023با کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان در سه کیفیت 1080، 720 و 480 به انتشار رسیده و نسخه زیرنویس چسبیده این فیلم نیز بصورت مجزا قرار داده شده است. پخش آنلاین این فیلم نیز با سرعتی بالا به همراه زیرنویس فارسی چسبیده برای شما کاربران قرار داده شده تا نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید