0

201

1402/09/12

تیزر فصل 2 سریال خانه اژدها به انتشار رسید

تیزر فصل 2 سریال خانه اژدها به انتشار رسید

تریلر جدید فصل دوم سریال خانه اژدها (House of the Dragon) به تازگی منتشر شد. و صحنه های به انتشار رسیده آن باعث شده که دانلود سریال و تماشای قسمت هایش برای کاربران مورد انتظار باشد. این تریلر، نگاهی کوتاهی به اتفاقات فصل دوم این سریال ارائه می‌دهد. در این تریلر، شاهد بازگشت شخصیت‌های اصلی فصل اول، مانند پرنس ویسریس تارگرین (با بازی پیدی کانسیداین)، پرنسس ریس تارگرین (با بازی اما دآرسی)، و پرنسس اریا تارگرین (با بازی اولیویا کوک) هستیم. همچنین، شاهد معرفی شخصیت‌های جدیدی نیز هستیم، مانند پرنس دانیل تارگرین (با بازی مت اسمیت)، که نامزد پرنسس ریس است.

تریلر نشان می‌دهد که فصل دوم، با تمرکز بر جنگ داخلی خاندان تارگرین، ادامه خواهد یافت. این جنگ، بر سر جانشینی پادشاه ویسریس تارگرین در می‌گیرد. در این تریلر، صحنه‌های مختلفی از نبرد، خیانت، و سیاست‌بازی را می‌بینیم. همچنین، شاهد بازگشت اژدهایان نیز هستیم. فصل دوم خانه اژدها، در تاریخ ۲۱ آگوست ۲۰۲۴ از شبکه HBO پخش خواهد شد.

در ادامه، به برخی از نکات جالب توجه درباره تریلر جدید فصل دوم خانه اژدها اشاره می کنیم:

  • در تریلر، شاهد صحنه‌های نبرد مختلفی هستیم. این صحنه‌ها، نشان می‌دهد که فصل دوم، پر از اکشن و هیجان خواهد بود.
  • در تریلر، شاهد صحنه‌های خیانت و درگیری بین شخصیت‌ها هستیم. این صحنه‌ها، نشان می‌دهد که فصل دوم، پر از پیچیدگی و درام خواهد بود.
  • در تریلر، شاهد صحنه‌های بازگشت اژدهایان هستیم. این صحنه‌ها، نشان می‌دهد که اژدهایان، نقش مهمی در فصل دوم خواهند داشت.

به طور کلی، تریلر جدید فصل دوم خانه اژدها، نشان می‌دهد که این فصل، پر از هیجان، اکشن، و درام خواهد بود.

تیزر فصل 2 سریال خاندان اژدها و یا همان خانه اژدها:

نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید