دانلود سریال پوست شیر رایگان بصورت کامل قسمت 1 تا 24 

 

پوست شیر مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی در ژانر درام به کارگردانی جمشید محمودی و نویسندگی جمشید محمودی و رضا بهاروند و تهیه‌کنندگی بر عهده نوید محمودی است. بازیگران این مجموعه عبارتند از شهاب حسینی و هادی حجازی فر، ابوالفضل امیری، بهزاد خلج، رضا بای.این مجموعه برای پخش در شبکه نمایش خانگی تهیه و تا الان ۵ قسمت آن از فیلم نت پخش شده‌است. این سریال با استقبال مواجه شد.

قسمت آخر پوشت شیر به انتشار رسید و قاتل ساحل نیز روانه مسیر مجازات خود شد. سریال پوست شیر ساخته جمشید محمودی توانسته در این روزهای سال توجه بسیار زیادی را به سمت خود جاری کند. نکته قابل توجه ای که درخصوص این سریال وجود دارد این موضوع است که برخی از طرفداران و علاقه مندان به سریال داستان و ساخت آن را با سریال های هالیوودی مقایسه میکنند. برخی دیگر نیز منتقدان بشدت منفی این سریال بوده و این دو گروه به مدت چندماهی است که در جدال با یکدیگر بسر می برند.

داستان جنایی خوش ساخت سریال ایرانی پوست شیر بصورت کاملا عجیبی تا پایان فصل به خوبی پیش رفته است. همین موضوع باعقث توجه بینندگان شده است. با انتشار قسمت آخر پایان داستان متوجه شده ایم که سریال به دلیل پایان خوبی که داشت همچنان مخاطبان خود را نگه داشته است. امیدواریم از تماشای قسمت 24 (قسمت 8 فصل سوم) سریال پوست شیر لذت برده باشید

 

پوست شیر سریال نمایش خانگی ایرانی در ژانر درام جنایی به کارگردانی جمشید محمودی و نویسندگی محمودی و رضا بهاروند است. فصل اول این مجموعه در ۱ مهر ۱۴۰۱ و فصل دوم در ۳۰ آذر از شبکهٔ اینترنتی فیلم‌ نت به نمایش درآمد. نظر منتقدان و مخاطبان به این مجموعه عموماً مثبت بود. یک فصل دیگر در دست ساخت است. این مجموعه قرار بود در ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ از شبکهٔ اینترنتی فیلم‌نت به نمایش درآید، اما با دو روز تأخیر در ۱ مهر ۱۴۰۱ قسمت اول آن پخش شد.در ادامه با دانلود سریال پوست شیر با ما همراه باشید.

خلاصه سریال پوست شیر

نعیم پس از تحمل 15 سال حبس، آزاد شده و تصمیم دارد دخترش را ببیند. لیلا اما در ابتدا مخالفت می‌کند، چرا که معتقد است حضور نعیم، زندگی آن‌ها را دگرگون خواهد کرد. با اصرارها و تهدیدهای نعیم، بالاخره ساحل به دیدار پدر می‌آید اما با او دعوا کرده و سرش داد می‌زند که از جان ما چه می‌خواهی؟! من دیگر دختر تو نیستم و نعیم که به شدت دل‌شکسته است، موضوع را با رضا در میان می‌گذارد. رضا به دیدار ساحل رفته و او را راضی می‌کند تا دوباره نعیم را ببیند. ساحل، این بار با مهربانی به سمت نعیم می‌رود و رابطه‌شان مانند گذشته، شکل می‌گیرد. اما رازی هست که ساحل از نعیم، مخفی کرده و آن این است که آن‌ها قرار است تا یک هفته دیگر برای همیشه از ایران بروند. به همین علت، او می‌خواهد تک تک این دقایق پایانی را در کنار پدرش باشد و به او پیشنهاد می‌دهد که با هم به سفر شمال بروند. در پایان سفر، ساحل، حقیقت را به پدر می‌گوید. نعیم با شنیدن این خبر به شدت عصبانی شده و تصمیم می‌گیرد تا به تهران باز گردد. در طول مسیر اما ناگهان، حال جسمی نعیم به هم می‌ریزد. او، به کنار جاده می‌رود، از ماشین پیاده شده و ناگهان بیهوش می‌شود. وقتی به هوش می‌آید، دیگر ساحل در کنار او نیست و توسط افرادی ناشناس، دزدیده شده و…..بدون تردید سریال پوست شیر می تواند یکی از بهترین گزینه های شما برای دانلود سریال ایرانی باشد.با تماشای این سریال اوقات خوشی را سپری کنید.

نقد و بررسی فیلم پوست شیر

سریال «پوست شیر» که در ژانر جنایی پلیسی ساخته شده است، درباره مردی به نام «نعیم» با بازی هادی حجازی فر است که پس از آزادی از زندان، سراغ دخترش می‌رود تا سال‌های ازدست رفته را جبران کند، اما طولی نمی‌کشد که اتفاقی ناگهانی دوباره زندگی او را با مشکلات تازه‌ای روبه رو می‌کند. در ژانر جنایی، علاوه بر جنایت که عنصر اصلی است، همواره خلاف کار یا جنایت کار در یک سو و پلیس، کارآگاه یا مأمور قانون در سوی دیگر قرار دارد و جدال آنان با یکدیگر در نهایت منجر به برملاشدن اسرار و چگونگی یک جنایت می‌شود، پوست شیر نیز کاملا از این قواعد پیروی می‌کند. اطلاعاتی که فیلم تا قسمت چهارم به مخاطب می‌دهد بسیار ناچیز و قطره چکانی است، اما در کمال تعجب این موضوع باعث نشده است که ریتم سریال کند و داستان تبدیل به داستانی کش دار شود. در واقع داستان طوری طراحی شده است که هر لحظه مخاطب را تشنه گره گشایی‌های داستان نگه دارد. رفت و برگشت‌های زمانی نیز بجا و به اندازه در دل درام و تصویر گنجانده شده است. پوست شیر در ژانر معمایی ساخته شده‌ است و از محصولات جدید فیلم‌ نت است، اتفاقی جدید در زمینه این ژانر در میان آثار ایرانی است که توانسته‌ نظر مثبت مخاطبان را جلب کند.سریال پوست شیر مانند اکثر سریال‌های پلیسی، مخاطب با کارآگاهی طرف است که خود زخم خورده  و یکی از اعضای خانواده‌اش را در مسیر ماموریت‌هایش از دست داده که هنوز کشف و شهودی درباره این موضوع اتفاق نیافتاده است. یا با وجود معرفی بیشتر شخصیت‌های داستان، یک خرده روایت درباره یک زن خدمتکار وجود دارد که در هر قسمت تنها به یک سکانس کوتاه درباره او پرداخته می‌شود تا به وسیله آن علامت سوالی همیشه در ذهن بیننده باقی‌بماند. از دیگر ویژگی‌های مثبت «پوست شیر» توجه سازندگان به این نکته است که این سریال در خانه و توسط همه اعضای خانواده قراراست دیده شود. به همین دلیل با وجود اینکه داستان درباره تجاوز و قتل است، اما تا حد ممکن از نشان دادن صحنه‌های خشن در آن پرهیز شده. به جای اصرار بر بزرگ‌ نمایی این سکانس‌ها و میخکوب کردن بیننده از طریق به نمایش‌گذاشتن اتفاقات وحشتناک، این سریال در تلاش است مخاطب را هرچه بیشتر با قصه همراه کند.از دیگر نکاث مثبت سریال بازی های بازیگران این سریال از جمله نقاط قوت آن است که همین امر موجب محبوبیت سریال در بین بینندگان شده است. شیوه اجرای میدانی و تصویری که کارگردان از این فیلم نامه به عینیت تبدیل کرده نیز چند نکته شاخص و مثبت رقم زده است؛ اولین نکته نوع هدایت بازیِ بازیگران فیلم است. این موضوع به اندازه و کاملا در راستای روح اثر انجام گرفته و باعث شده است هر بازیگر به لایه‌های درونی شخصیتی که ارائه می‌دهد دست پیدا کند و با نقش آفرینی سطح بالایی که دارد، کاراکتر موردنظر کارگردان را خلق کند علاوه بر قصه پرکشش، کارگردانی خوب و موسیقی تأثیرگذار، بازی بازیگران سریال نیز دیگر امتیاز مهم سریال پوست شیر است. هادی حجازی فر در نقش پدری ناامید و افسرده که احساس شکست و سرخوردگی می‌کند، بازیِ باورپذیری دارد و موفق شده است حس دل سوزی مخاطب را برانگیزد.درادامه با دانلود سریال جیران با ما همراه باشید.

تغییر روحیه او بعد از جلب اعتماد دخترش و حس شادی و رضایت این کاراکتر نیز در حرکات و چهره اش مشهود است. در سریال پوست شیرساختمان متن و بسط و گسترش داستان به خوبی پیش رفته است. همچنین با نوع روایت خاصی که دارد توانسته است مخاطب را با قلاب روایت داستان به دام بیندازد و در هر لحظه اجازه ندهد مخاطب چشم از تصویر فیلم بردارد.

معرفی بازیگران سریال پوست شیر

هادی حجازی فر

پدری با سابقه خلافکاری در پی قاتل دختر نوجوانش. در این سریال برای اولین‌بار دوربین تا حد زیادی به صورت حجازی‌فر نزدیک شده و او باید احساسات درونی خود را با چهره و لحنش به مخاطب منتقل کند. به واسطه گریم، سن هادی حجازی‌فر تقریبا نزدیک ۱۰ سالی از خود واقعیش پیرتر شده و او با آرام حرف زدن و اضافه‌ کردن یک خستگی و کلافگی به صدایش، به سن شخصیت نعیم خود را نزدیک ‌تر کرده است. از طرفی به دلیل سابقه خلافکاری این کاراکتر، یک سری ابهامات درباره نعیم وجود دارد که حجازی‌فر با ریزه‌ کاری در بازی‌ آن حالت مرموز را از قسمت اول تا اینجای کار حفظ کرده. این بازیگر چند سال اخیر را با ساخت و بازی در فیلم «موقعیت مهدی» گذرانده و حالا «پوست شیر» شرایطی را فراهم کرده که قدرت بازیگری او را از زاویه جدید ببینیم.

شهاب حسینی

حسینی پس از فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی و جایزه معتبری که برای آن گرفت، دیگر مجالی برای بازی در اثری قابل توجه را پیدا نکرده بود. حالا اما در «پوست شیر» با یک بازی برونگرا از او طرف هستیم. همچنین پس از سال‌ها که از بازی‌اش در سریال «پلیس جوان» گذشته، او دوباره در نقش پلیسی است که گذشته خود او هم با پرونده‌های جنایی گره خورده.

پانته آ بهرام

بازیگر زن اصلی «پوست شیر» پانته‌آ بهرام است. بهرام تا به حال نقش‌های متفاوتی را بازی کرده و حالا او را در قامت یک زن که دخترش را از دست داده می‌بینیم. قدرت بازی او ثابت شده است و از پس نقش خود در این سریال هم به خوبی برآمده.

از دیگر بازیگران سریال پردیس احمدیه، ژیلا شاهی، علیرضا کمالی، مهرداد صدیقیان، بهزاد خلج هستند.علیرضا کمالی حالا پس از سالها بازی در نقش‌ها سوم و چهارم، یک مکمل خوب و با تمپو همسان برای هادی حجازی‌فر است که زندگی‌اش جزو خرده داستان‌های قابل توجه سریال هم محسوب می‌شود. بهزاد خلج هم به عنوان چهره‌ای کمتر شناخته شده در نقش دستیار محب مشکات بازی می‌کند. نقشی که با وجود محدود بودن به خوبی بر او نشسته و اتفاقا دیده می‌شود. ژیلا شاهی که از بازیگران تازه کشف شده سینما است، به عنوان مرموزترین شخصیت سریال «پوست شیر» سکانس‌های قابل توجه و رازآلودی را بازی می‌کند، اما هنوز مخاطب چندان با شخصیت آن آشنا نشده.

فیلم جنایی

فیلم‌های جنایی ( crime fil) ژانری سینمایی است که از ژانر ادبیِ جنایی الهام گرفته و مشابه آن است. فیلمی که در آن جستجوی شخصیت اصلی فیلم، که معمولاً کارآگاه یا مأمور پلیس یا روزنامه‌ نگار یا وکیل است، به افشای اسرار یک جنایت منتهی می‌شود.این فیلم‌ها به تاریخچه‌های واقعی جنایت‌ها، یا اقتباس از داستان‌های جنایی تبهکاران و جنایتکاران مافیا و… می‌پردازند.با دانلود سریال پوست شیر با ما همراه باشید.

موسیقی سریال پوست شیر

موسیقی متن این سریال الگو گرفته از دو مجموعه ساخته شده توسط بزرگان سینمای جهان دیوید فینچر و کریستوفر نولان است. موسیقی متن فیلم سینمایی میان‌ستاره‌ای (Interstellar فیلمی علمی تخیلی و حماسی به کارگردانی کریستوفر نولان است که در ۲۰۱۴ اکران شد و موسیقی متن آن را هانس فلوریان زیمِر موسیقیدان، آهنگساز آلمانی ساخته است) و سریال تلویزیونی شکارچی ذهن (Mindhunter نام مجموعه تلویزیونی جنایی ساخته دیوید فینچر است که در ۱۳ اکتبر ۲۰۱۷ در نت‌فلیکس منتشر شد. جیـسِـن هیل آهنگساز و موسیقی‌دان آمریکایی این موسیقی را ساخته است) دو اثری هستند که بیشترین یادآوری را در تماشای سریال پوست شیر دارند.

کلام آخر

سریال پوست شیر یکی از بهترین سریال های ژانر جنایی ایرانی است این سریال پس از اکران توانست از محبوبیت بالایی برخوردار شود اگر شما نیر به دنبال یک فیلم ایرانی بسیار جذاب هستید سریال پوست شیر را تماشا کنید.از دیگر فیلم های پیشنهادی ما برای شما دانلود سریال سقوط است با تماشای این سریال اوقات خوشی را سپری کنید.