دانلود سریال True Detective 2014

 

سریال کاراگاه حقیقی (True Detective) سریال کاراگاه واقعی در زمان خودش به شدت مورد توجه قرار گرفت. کارگردان جوان و خلاقش کری فوکوناگا به همراه فیلمنامه نویس دقیق سریال نیک پیزولاتو، توانستند نظر تماشاگران و منتقدان را به خودشان جلب کنند. فصل دوم ولی با انتقادهای زیادی روبرو شد. قسمت اول سریال کاراگاهان حقیقی به نحوه اشنایی دو پلیس اصلی داستان و روبه رویشان با قتل مرموز و اسرارآمیزی میپردازد… سریال کارآگاه حقیقی به عنوان یکی از محبوب‌ترین و با کیفیت‌ترین آثار آنتالوژی جنایی-معمایی تلویزیون کار خود را آغاز کرد. هر چقدر سریال با فصل اول خود غوغا به پا کرد در فصل دوم ناامیدکننده ظاهر شد. حالا چند ماه از عرضه فصل سوم این سریال گذشته است.. امیدواریم با دیدن این سریال نهایت لذت و استفاده را برده باشید… کاران مووی…

https://karanmovie.org/wp-content/uploads/2021/01/True-Detective-Season-1.mp4فصل چهارم سریال True Detective یک سریال تلویزیونی آمریکایی در ژانر درام، جنایی و معمایی است که توسط نیک پیزولاتو و ایسا لوپز ساخته شده است. این فصل در هشت قسمت در تاریخ 12 ژانویه 2024 (22 بهمن 1402) از طریق HBO Max منتشر شد.

داستان فصل چهارم

داستان فصل چهارم سریال True Detective درباره دو کارآگاه به نام‌های لیز دنورس (کالی کوکو) و آلن وارنر (دیوید اویلوو) است که در حال تحقیق درباره یک پرونده قتل مرموز در شهر انیس، آلاسکا، هستند.

این دو کارآگاه در طول تحقیقات خود با یک سری از رازهای تاریک و شوم مواجه می‌شوند که به گذشته این شهر بازمی‌گردد.

نقد فصل چهارم

فصل چهارم سریال True Detective یک فصل قابل قبول است که با بازی‌های خوب بازیگران و کارگردانی خوب ایسا لوپز توانسته نظر مخاطبان را جلب کند.

داستان فصل جذاب و درگیر کننده است و مخاطب را تا پایان فصل پای تلویزیون میخکوب می کند. فصل با صحنه‌های رازآلود و مرموز خود توانسته لحظات خوشی را برای مخاطب رقم بزند.

بازی بازیگران فصل نیز قابل قبول است. کالی کوکو در نقش لیز دنورس بازی خوبی ارائه داده است. او توانسته هم حس شجاعت و قهرمانی این شخصیت را به خوبی نشان دهد و هم حس تردید و دوگانگی او را هنگام مواجهه با گذشته خود.

دیوید اویلوو در نقش آلن وارنر بازی خوبی ارائه داده است. او توانسته هم حس مهربانی و دلسوزی این شخصیت را به خوبی نشان دهد و هم حس خشونت و بی‌رحمی او را هنگام مواجهه با جنایتکاران.

کارگردانی ایسا لوپز نیز قابل توجه است. او توانسته فصل را با ریتم مناسبی کارگردانی کند و صحنه‌های رازآلود و مرموز فصل را به زیبایی به تصویر بکشد.

در مجموع، فصل چهارم سریال True Detective یک فصل قابل قبول است که برای مخاطبان این ژانر می‌تواند گزینه خوبی باشد. این فصل دارای داستانی جذاب و درگیر کننده، بازی‌های خوب بازیگران و کارگردانی خوب است.

نقاط قوت فصل:

بازی‌های خوب بازیگران
کارگردانی خوب ایسا لوپز
داستان جذاب و درگیر کننده
نقاط ضعف فصل:

برخی از صحنه‌های فصل کمی کلیشه‌ای هستند
جمع‌بندی

فصل چهارم سریال True Detective یک فصل قابل قبول است که می‌تواند مخاطبان را سرگرم کند. این فصل دارای داستانی جذاب و درگیر کننده، بازی‌های خوب بازیگران و کارگردانی خوب است.

نکاتی درباره فصل:

فصل چهارم سریال True Detective بر اساس فیلمنامه‌ای از نیک پیزولاتو و ایسا لوپز ساخته شده است.
فصل در سال 2023 در ایالات متحده آمریکا فیلمبرداری شده است.
فصل چهارم سریال True Detective در تاریخ 12 ژانویه 2024 (22 بهمن 1402) از طریق HBO Max منتشر شد.
نقد من

من فصل چهارم سریال True Detective را سریال خوبی دیدم. داستان فصل جذاب و درگیر کننده است و بازیگران بازی خوبی ارائه داده‌اند. کارگردانی فصل نیز قابل قبول است.

اما در برخی از صحنه‌های فصل، شاهد کلیشه‌هایی هستیم که می‌توانستند بهتر باشند. به عنوان مثال، رابطه میان لیز و آلن کمی کلیشه‌ای است.

در مجموع، فصل چهارم سریال True Detective یک سریال قابل قبول است که می‌تواند مخاطبان را سرگرم کند.