5/5 - (1 امتیاز)

دانلود فصل 4 سریال Attack on Titan 2013 با زیرنویس فارسی چسبیده

حمله به تایتان ، یک سریال انیمیشنی به کارگردانی تتسورو آراکی هست. داستان این سریال انیمیشنی به صدها سال قبل باز می‌گردد ، جایی که انسان‌ها به دست تایتان‌ها از بین می‌رفتند ، اما عده‌ی اندکی از آن‌ها موفق شدند در شهری با دیوارهای بسیار بلند پناه بگیرند و جان سالم بدر ببرند. صد سال به همین منوال می‌گذرد تا اینکه…امیدواریم لذت برده باشید… کاران مووی….

سازنگان انیمه Attack on Titan فصل به فصل و قسمت به قسمت در حال یادگیری بودند. به‌گونه‌ای که وقتی به الگوی کلی پیشرفت اثر مورد بحث نگاه می‌اندازیم، با محصولی روبه‌رو می‌شویم که مدام نقاط شقوت خود را بیشتر از قبل شناخت و همواره به تاکید روی آن‌ها پرداخت؛ نقاط قوتی از جنس معرفی شخصیت‌های جدیدی که آن‌چنان کم از کاراکترهای محبوب یا منفور ندارند و می‌توانند توجه تماشاگر را به‌معنی واقعی کلمه به خود جلب کنند.

فصل چهارم و پایانی این انیمه‌ی سریالی به زیبایی از همان ابتدا نشان می‌دهد که چه‌قدر به مخاطب توجه دارد و تا چه اندازه آگاهانه، با استفاده‌ی بیشتر و بیشتر از نقاط قوت خود جلو می‌رود. درحالی‌که بسیاری از مخاطبان می‌ترسیدند که موقع پخش فصل آخر بخش‌هایی از داستان سه فصل نخست را بیش از حد فراموش کرده باشند، انیمه حمله به تایتان به‌نوعی یک داستان‌گویی تازه را کلید می‌زند؛ تا در محیطی جدید و از زاویه‌ای متفاوت به ماجراها بنگریم، شخصیت‌ها را دنبال کنیم و در کل بهتر و جامع‌تر از قبل، جهان Attack on Titan را بفهمیم. این وسط آرام‌آرام و پا به پای افرادی که در جریان ماجراهای اصلی قرار می‌گیرند، مخاطب هم به قصه نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود؛ تا همه‌چیز را به شکل منطقی به یاد بیاورد و احساس عقب ماندن از قصه‌گویی را نداشته باشد

نکته‌ی مثبت دیگری که در فصل پایانی به چشم می‌آید، تنظیم بسیار بسیار خوب سرعت روایت در بخش‌های مختلف آخرین اپیزودهای انیمه Attack on Titan است. زیرا باعث می‌شود که مثلا مدت‌زمانی چند روزه را به شکل فشرده دنبال کنیم و سپس طی زمانی نسبتا طولانی غرق‌شده در جریان یک نبرد حماسی، نگران‌کننده و عجیب باشیم. این نه‌تنها سبب می‌شود که مخاطب از شنیدن برخی بخش‌های پرشده از توضیح قصه احساس خستگی نکند، بلکه به خوبی سکانس‌های کلیدی را پررنگ‌تر جلوه می‌دهد و عملا از یاد بردن به هم ریختن شهر توسط ارن را غیرممکن می‌سازد. (حاوی اسپویل)در فصل 4 اتک آن تایتان و یا نبرد با تایتان ها شما قرار است داستانی زیبا را مشاهده کنید. نیم فصل دوم این سریال انیمه و زیبا در تاریخ 19 دی ماه 1400 به انتشار رسید که با استقبال شدید کاربران رو به رو بوده است. ارن شخصیت اصلی سریال قرار است در نیم فصل دوم راز اصلی و مخوف خود را فاش کند و ما شاهد نبردی حماسی خواهیم بود. تا این قسمت یعنی قسمت 16 فصل چهارم آنچنان که باید داستان را متوجه نشده ایم اما در 12 قسمت آینده که قرار است به انتشار برسد ارن تصمیم سختی خواهد گرفت و ممکن است پادشاهی همه تایتان ها و یا بهتر است بگوییم 9 تایتان اصیل را بر عهده بگیرد.