دم شما گرم

دانلود فصل 2 سریال ساحل پشه ها The Mosquito Coast 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

 

کتاب اصلی توسط پل تروکس نوشته شده و به فیلم تبدیل شده است. 35 سال بعد از آن به سریالی با بازی برادرزاده‌اش جاستین تروکس تبدیل شد. تضادهای جالب بین سریال 2021 و فیلم 1986 است. هریسون فورد در نقش الی شیدایی تر است در حالی که پل ثورو حسابگرتر است. هلن میرن در نقش مارگوت نسبت به ملیسا جورج که سرسخت‌تر و مستقل‌تر است نسبت به آلی مطیع‌تر و علاقه‌مندتر است. پویایی خانواده کاملاً متفاوت است – در حالی که ریور فینیکس و گابریل بیتمن هر دو 15 ساله بودند که نقش چارلی را بازی می کردند، ریور بزرگ ترین بچه از 4 کودک است، بنابراین به پدرش نزدیک تر و در ابتدا مطیع تر است، در حالی که گابریل فرزند تنها 2 فرزند با Logan Polish است.

اگرچه نویسنده منبع منبع پل تروکس و برادرزاده جاستین تروکس به هم نزدیک هستند، پل هیچ ارتباطی با بازیگران جاستین برای این نقش نداشت. تنها پس از رزرو قسمت توسط جاستین بود که با عمویش تماس گرفت تا او را با این خبر غافلگیر کند.

با بازی دینا 18 ساله که او هم سرحال و مستقل است. خانواده فاکس 2021 آزمایش های دراماتیک تری برای گذراندن دارند اما روباه های 1986 بیشتر در طبیعت زندگی می کنند. فیلم 1986 سعی می‌کند داستان را در یک فیلم 2 ساعته روایت کند، در حالی که نسخه مدرن دو سری 7 قسمتی با فاصله 2 ساله بین فیلم‌برداری است که به بچه‌ها اجازه می‌دهد بالغ‌تر شوند.
تأثیرات پل تروکس بر آلی فاکس، پدر هاکلبری فین، جیم جونز، و [بنیانگذار مورمونیسم] جوزف اسمیت بود. همچنین عناصری از پدر خود پل در این شخصیت وجود داشت که تصادفی است زیرا این بدان معناست که پدربزرگ جاستین تروکس نیز بوده است. جاستین در یک مصاحبه به یاد آورد که پدربزرگش او را می برد.

نقش جاستین تروکس قبلا توسط هریسون فورد بازی شده بود. آنها هر دو در مجموعه جنگ ستارگان ظاهر شده اند: Theroux به عنوان Master Codebreaker در Star Wars: Episode VIII – The Last Jedi (2017)؛ البته فورد در نقش هان سولو در جنگ ستارگان (1977)، جنگ ستارگان: اپیزود پنجم – امپراتوری ضربه می زند (1980)، جنگ ستارگان: بازگشت جدی (1983) و جنگ ستارگان: اپیزود هفتم – نیرو برمی خیزد ( 2015)، علاوه بر فیلم تلویزیونی The Star Wars Holiday Special (1978).