3.8/5 - (6 امتیاز)

دانلود فصل 3 سریال See 2022 دیدن دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده

 

سریال دیدن از سریال های خوب شبکه اپل تی وی می باشد که اولین فصل خود را با یک داستان بسیار متفاوت به انتشار رساند. آینده ای به تصویر کشیده شده که همه در آن نابینا بوده و بر سر قدرت مبارزه می کنند. این سریال پرمخاطب توانسته با ژانر اکشن، علمی-تخیلی خود امتیاز 7.6 را از 10 دریافت کند. فصل سوم سریال دیدن آخرین بخش این داستان بوده و نقش اول هر سه فصل را بازیگر محبوب هالیوودی جیسون موموآ بوده است. در خلاصه داستان این سریال آمده است که: در آینده‌ای دیستوپیایی، نسل بشر حس بینایی را از دست داده است و جامعه باید راه‌های جدیدی برای تعامل، ساختن، شکار و بقا پیدا کند. وقتی مجموعه ای از دوقلوها با بینایی به دنیا می آیند، همه اینها به چالش کشیده می شود.

سریال دیدن در همان ابتدا و یا در سال 2019 سعی داشت برای اولین یکی از عجیبترین داستان های تاریخ سینما را برای کاربران به نمایش بگذارد. این سریال به طور غیر قابل باوری در 3 فصل داستان خود را به اتمام رساند و سعی دارد مخاطبان را با رضایت کامل ترک کند. شخصیت اول داستان که کاراکتری مخبوب نیز شده است به نام باباواس سعی دارد در طول داستان از کودکانش که جز معدود افراد بینا در کل دنیا هستند محافظت کند. اما داستان این محافظت تنها در خانواده او ادامه نمی یابد و جریان به حکومت پادشاهی ملکه کشیده خواهد شد.

نزاع و درگیری بسیار زیبای نابینایان که به خوبی به تصویر کشیده شده است موجب محبوبیت سریال دیدن شده است. فصل 3 سریال دیدن پایان داستان است. اینبار باباواس سعی دارد برای همیشه جریان نزاع میان بشر برای حکومت های ظالم را از بین ببرد تا سایرین از جمله فرزندان و همسرش که اکنون ملکه شده است در امان بمانند. قسمت 1 سریال دیدن امروز به انتشار رسیده است و شما کاربران می توانید تمامی قسمت های سریال دیدن را بصورت دوبله از رسان کاران مووی دانلود کنید.