دانلود فیلم اتاق تاریک با کیفیت ۱۰۸۰p لینک مستقیم

فیلم ایرانی اتاق تاریک با حجم کم و کیفیت عالی

دانلود رایگان فیلم جدید اتاق تاریک با کیفیت عالی ۴K

دانلود فیلم ” اتاق تاریک ” با چهار کیفیت عالی و متوسط

لینک دانلود افزوده شد

دانلود فیلم اتاق تاریک

دانلود فیلم اتاق تاریک

نوع فیلم: اجتماعی – خانوادگی

سال تولید: ۱۳۹۶

کارگردان: روح الله حجازی

بازیگران فیلم اتاق تاریک: ساره بیات، محمد امامی، رضا احمدی، ساعد سهیلی، مروارید کاشیان، علیرضا میرسالاری، ژیلا دایی، امیررضا رنجبران و…

خلاصه داستان : والا داستان اصلی این فیلم درباره زوج جوانی به نام های هاله و فرهاد که در مدت کمی هست. زیر یک سقف رفته اند. و زندگی این ۲ نفر از نو ساختن و شروع مجدد باهم است. امیدواریم از تماشای این فیلم زیبا لذت ببرید با ما همراه باشید…

فیلم اتاق تاریک

یادداشتى بر اتاق تاریک | به کارگردانىِ سیدروح الله حجازى

این ششمین اثر سینمایى روح الله حجازى است. بعد از ساخت در میان ابرها، زندگى خصوصى آقا و خانم میم، زندگى مشترک آقاى محمودى و بانو، مرگ ماهى و اپیزودى از اثر دفاع مقدّسىِ هیهات. و پنج تله فیلم تحسین شده که براى صداوسیما تولید کرد.

دانلود فیلم اتاق تاریک

اتاق تاریک کارنامه کم بار اما موفّق حجازى را به دو قسمت مى کند. آثارى که قبل از این فیلم جلوى دوربین برده بود و فیلم هایى که بعد از این قرار است بسازد. حجازى در اتاق تاریک ثابت مى کند که به مرز پختگىِ درستى رسیده و حالا به فیلمسازى تبدیل شده که با شنیدن نامش نسبت به آثارش کنجکاو بود.

فیلمساز دغدغه مندى که اتفاقاً درس حوزوى هم خوانده در ششمین اثر بلند سینمایى خود سراغ موضوع مهم و البته حسّاسى رفته که امروزه در جامعه با آن طرف هستیم.

دو موضوع مهم ازدواج هاى با اختلاف سنىِ طرفین و مسئله پُرالتهاب کودک آزارى که کمتر فیلمى در این سالها به این موضوعات پرداخته. حجازى اما با فیلمنامه از خودش داستانش را آنقدر درست پرداخت کرده که اتاق تاریک حرفش را به درستى میزند.

دانلود فیلم اتاق تاریک

و به درستى هم مخاطب را درگیر قصه و حوادث پیرامونش مى کند. به طوریکه بیننده بعد از خارج شدن از سالن سینما حتى تا چند ساعت درگیر فیلم و سه کاراکتر مهم و اصلى اش مى شود.

حجازى پیرنگ فیلمنامه را با دقّت طراحى کرده سپس کاراکترهایش را قوام داده، شکل داده تا تمام اجزایش همراه با پیرنگ و روند قصّه به درستى عمل بکند. فضاى سرد و دلمرده خانه با طراحىِ بى نظیر صحنه و لباس کمک بزرگى به این روند مى کند.

دانلود فیلم اتاق تاریک

سیاهى هاى بخش هایى از اتاق و هال خانه، فضاى سرد پارکینگ، تنگناهایى مثل داخل آسانسور و محیط غریب خارج از خانه که انگار تمامشان از زاویه دید کودک درون فیلم است، همه اتاق تاریک را به فیلمى تلخ و اما نه سیاه تبدیل کرده.

فیلمبردارىِ استادانه پیمان شادمانفر تأثیر مهمى بر بخش مهم بصرى فیلم گذاشته. کنتراست هاى تند و پُرسایه، نورهاى کنترل شده و حرکت و ایستاى دوربین به درستى اجرا شده و نتیجه خوبى به عنوان خروجى مى دهد.

دانلود فیلم اتاق تاریک

بازىِ دو بازیگر اصلىِ فیلم، ساره بیات و ساعد سهیلى در نقش زوج محورى فیلم کاملاً یک دست اجرا شده. ساعد سهیلى در اتاق تاریک بازى متفاوتى از خود نشان مى دهد و تقریباً در مقابل ساره بیات کم نمى آورد.

ساره بیات هم هرچند در بعضى سکانس ها نقش هاى غصّه دارش را تکرار مى کند اما خروجى تلاشش خوب درآمده و شخصیت زن قصّه را با مخاطبانش همدل مى کند و باعث مى شود بیننده بیشتر با کاراکترش کنار بیاید.

دانلود فیلم اتاق تاریک

این فیلمنامه اى است که حجازى به تنهایى نوشت و از سوى اکثر منتقدین از زمان اکران در جشنواره تا به امروز پسندیده شد و تا امروز در گیشه هم موفّق بوده و فروش بالایى هم داشته.

همچنین اتاق تاریک در فستیوال هاى سینمایى خارجىِ زیادى شرکت کرد و مورد پسند اکثر جشنواره هاى بین المللى قرار گرفت

اتاق تاریک در بهترین سینما های کشور در حال اکران می باشد

رمز فایل :  ZNP1W4ZTZ7RP6FIA

=============

دانلود تمامی کیفیت ها – ۱۰۸۰P – ۷۲۰P – ۴۸۰P – ۴K

=============

دانلود فیلم سینمایی اتاق تاریک:

کیفیت ۴K

=============

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت ۱۰۸۰p

=============

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت ۷۲۰p

=============

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت ۴۸۰p

=============

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

دانلود فیلم ایرانی

=============

تیزر

فیلم های که حتما باید نگاه کرد نبینی از دستت رفته هاا

===============

دانلود فیلم هزارپا

===============

دانلود فیلم وای آمپول

===============

دانلود فیلم خجالت نکش

   
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 1

جمال:

1397/12/4

چیه بود این اخه مثلا فیلم ساختن اه اه اه

نظر خود را بنویسید