دانلود فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 2023 دوبله فارسی

خلاصه ای در دسترس نیست. سومین قسمت از مجموعه فیلم های ” محافظان کهکشان”. فیلم نگهبانان کهکشان 3 محصول سال 2023 بوده که سعی دارد در ادامه داستان دو نسخه قبلی خود روایتی دیگر از نگهبانان را به نمایش بگذارد. این فیلکم در بدو انتشار 226مین فیلم برتر دنیا نام گذاری شده و در وبگاه imdb توانسته امتیاز 8.4 را از 10 دریافت کند. ژانر این فیلم اکشن، ماجراجویی و کمدی بوده که به نظر می رسد این نسخه از فیلم کمدی تلخی را به نمایش میگذارد. جیمز گان به مانند سری های قبل کارگردانی این نسخه را بر عهده گرفته است که البته با مشکلاتی نیز روبه رو بوده است.

 

دانلود فیلم جدید نگهبانان کهکشان 3 از کاران مووی

فیلم نگهبانان کهکشان 3 محصول سال 2023 کشور آمریکا و کانادا و نیوزیلند در ژانر اکشن و ماجراجویی و کمدی میباشد. نگهبانان کهکشان 3 توسط James Gunn کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Chris Pratt و Chukwudi Iwuji و Bradley Cooper در آن ایفای نقش کرده اند.

پس از اخراج جیمز گان به عنوان کارگردان، بازیگر دیو باوتیستا (دراکس) به یکی از سرسخت ترین حامیان گان تبدیل شد و در توییتی نوشت: “جیمز گان یکی از دوست داشتنی ترین، دلسوزترین و خوش اخلاق ترین افرادی است که تا به حال ملاقات کرده ام. او مهربان و مهربان است و مراقب است. عمیقاً برای مردم و حیوانات. او اشتباهاتی مرتکب شده است. همه ما چنین اشتباهاتی داشته ایم. باتیستا حتی اظهار داشت که اگر استودیو از فیلمنامه ای که گان در ابتدا برای این فیلم نوشته بود استفاده نکند، از قراردادش آزاد خواهد شد. گان بعداً دوباره استخدام شد.

یکی از طرفداران در توییتر از جیمز گان، نویسنده/کارگردان پرسید که آیا واقعاً تغییری در ظاهر درکس وجود دارد، زیرا به نظر می‌رسد درکس در واقع رنگ سبز کمی برای او داشته است، اما گان تأیید کرد که دراکس همیشه در MCU خاکستری بوده است. سه دلیل بسیار خاص برای این تصمیم، می‌گوید: “دراکس همیشه خاکستری بوده است. سه دلیل: 1) MCU بیش از اندازه افراد سبز دارد. 2) با آرایش، هیچ رنگی برای شبیه‌سازی پوست دشوارتر از سبز نیست. 3) دراکس ممکن است عاشق کریسمس باشد، اما او کریسمس نیست.”

پس از اخراج شدن به دلیل نقل قول های بحث برانگیز از گذشته، در مارس 2019، جیمز گان پس از ملاقات با رئیس جمهور آلن اف. هورن در موارد متعدد، توسط دیزنی به عنوان کارگردان فیلم بازگردانده شد. هورن بر اساس عذرخواهی عمومی گان و مدیریت اوضاع پس از آن به این تصمیم رسید. گان هرگز با شلیک خود مبارزه نکرده بود و اظهار داشت که “سخنان نزدیک به یک دهه پیش من، در آن زمان، کاملاً شکست خورده و تلاش های تاسف باری برای تحریک آمیز بودن بود. من سال ها از آن زمان پشیمان شده ام، [..] همچنین به این دلیل که آنها این کار را انجام نداده اند. “منعکس کننده شخصی است که امروز هستم یا مدتی است که بوده ام.” گان تا زمانی که کارش در فیلم The Suicide Squad (2021) به پایان نرسید، تولید این فیلم را شروع نکرد.

این فیلم طولانی ترین فاصله بین اولین فیلم و سومین فیلم از سه گانه MCU را نشان می دهد، 8 سال و 10 ماه، زیرا Guardians of the Galaxy (2014) در 1 آگوست 2014 اکران شد.