دانلود فیلم پولاریس 2016 Polaris باکیفیت 4k

 

پولاریس تصویری تکان دهنده و واقع گرایانه از یک عکاس جنگی ایرانی-آمریکایی است که با PTSD دست و پنجه نرم می کند. ارزش تولید و فیلمبرداری بسیار بالاست و شما را به لوکیشن های داخلی و خارجی می برد، در حالی که بازیگری و کارگردانی به شما کمک می کند تا وارد داستان شوید و از سیاست های آشکار اجتناب کنید. به طور کلی یک درام بزرگ جنگی و دیاسپورا، که اغلب از منظر یک قهرمان زن روایت نمی شود.

از سودابه مرادیان، فیلمساز زن ایرانی-آمریکایی کارکشته، فیلم محکم و کاملاً جذاب «پولاریس» می آید، فیلمی که مضامین جنگ، مهاجرت، و پذیرش فرهنگی را به طور روشمند در یک پیروزی منحصر به فرد و یکپارچه از داستان سرایی می آمیزد.

«پولاریس» ما را با باران (یک آلیجا باچلدا جذاب)، یک روزنامه نگار مهاجر جوان و کتک خورده از نظر روانی، نیمه ایرانی و نیمه اروپایی، آشنا می کند. باران در حالی که با PTSD خود مبارزه می کند، باید اسرار قابل توجه خود را از همسر پوریا (بهرام راهدان) پنهان کند تا از بازگشت به خاورمیانه جلوگیری کند.

این فیلم از نظر تونایی و بصری تاریک و عمقی بی‌نظیر را به نمایش می‌گذارد، این فیلم با طراحی زیبا و خوب اجرا شده با بازی بازیگران برجسته از بالای فهرست به پایین است. در حالی که فیلم‌هایی که بر اساس مضامین دوران جنگ ساخته می‌شوند به طور سنتی به پیام‌های همه‌جانبه سیاسی منتهی می‌شوند، «پولاریس» در عوض روان‌شناسی شخصی و مسائل شدید انسانی را آشکار می‌کند که این مضامین به حرکت در می‌آیند. این یک فیلم پرچین از فیلمسازی خبره است. – (آیا این بررسی برای شما مفید بود؟ اگر چنین است، با کلیک روی “مفید” به من اطلاع دهید. به سلامتی!)