دانلود مینی سریال

دانلود سریال تسخیر عمارت بلای 2020 The Haunting of Bly Manor زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

پس از مرگ غم انگیز یک au pair، هنری یک پرستار بچه آمریکایی را استخدام می کند تا از خواهرزاده و برادرزاده یتیم خود مراقبت کند که در Bly Manor با سرآشپز اوون، نگهبان زمین جیمی و خانه دار، خانم گروس، زندگی می کنند.

دانلود سریال بیمار 2022 The Patient زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک روان درمانگر که اخیراً همسرش را از دست داده است، با درخواستی غیرمعمول برای جلوگیری از تمایلات قتلش، خود را در زندان یک قاتل زنجیره ای می بیند.

سال ساخت: 2022

دانلود سریال جینکس: زندگی و مرگ رابرت دورست 2015 The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

اندرو جارکی، فیلمساز، زندگی پیچیده رابرت دورست، نماد املاک و مستغلات منزوی، مظنون اصلی یک سری جنایات حل نشده را بررسی می کند.

سال ساخت: 2015

دانلود سریال تسخیر عمارت هیل 2018 The Haunting of Hill House زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر
  • بازیگران: Michiel Huisman ، Carla Gugino
  • ژانر:
  • کیفیت: WEB-DL
  • کشور سازنده: آمریکا

یک خانواده از هم پاشیده که بین گذشته و حال چشمک می زند، با خاطرات وحشتناک خانه قدیمی خود و اتفاقات وحشتناکی که آنها را از آن بیرون رانده است، روبرو می شوند.

سال ساخت: 2018

دانلود مینی سریال پیشنهاد 2022 با زیرنویس فارسی چسبیده

آلبرت اس. رودی، تهیه کننده برنده اسکار، تجربه هایی که قبلا فاش نشده بود از ساخت پدرخوانده (1972) را به نمایش می گذارد.

سال ساخت: 2022

دانلود سریال تشریح یک رسوایی 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

درباره وزیر پارلمانی جیمز وایت هاوس است که از زندگی مشترک خود راضی است اما یک اشتباه در زندگی باعث تبدیل شدن زندگی آرام او به جهنمی پر سر و صدا می شود

سال ساخت: 2022

دانلود سریال The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window 2022 زن ساکن خانه آنسوی خیابان دختر پشت پنجره با زیرنویس فارسی چسبیده – کاران مووی

وقتی همسایه ای خوش تیپ در آن طرف خیابان نقل مکان می کند، آنا، زنی دلشکسته که هر روز برایش یکسان است، شروع به دیدن نوری در انتهای تونل می کند. یعنی تا زمانی که شاهد یک قتل وحشتناک باشد. یا او؟

سال ساخت: 2022

دانلود سریال جعل آنا 2022 فصل اول با زیرنویس فارسی چسبیده
  • بازیگران: Anna Chlumsky ، Julia Garner
  • ژانر:
  • کیفیت: 1080 - 720 - 480
  • کشور سازنده: آمریکا

روزنامه نگاری که چیزهای زیادی برای اثبات دارد، در مورد آنا دلوی، وارث آلمانی افسانه ای اینستاگرام که قلب صحنه اجتماعی نیویورک را ربود - و همچنین پول آنها را دزدید، تحقیق می کند.

سال ساخت: 2022

دانلود مینی سریال بیتلز: برگرد 2021 با زیرنویس فارسی چسبیده

مستندی درباره گروه موسیقی The Beatles با تصاویری در استودیویی که در اوایل سال 1969 برای فیلم بلند 1970 "Let It Be" گرفته شد.

سال ساخت: 2021