دانلود سریال The Legend of Korra 2012

سریال افسانه کورا محصول سال 2012 کشور در ژانر ماجراجویی و انیمیشن میباشد. افسانه کورا توسط کارگردانی شده و بازیگرانی همچون در آن ایفای نقش کرده اند.

سریال انیمیشنی افسانه کورا (The Legend of Korra) یک سریال تلویزیونی انیمیشنی آمریکایی است که توسط برایان کونیتزکو و مایکل دانته دی‌مارتینو ساخته شده است. این سریال دنباله مجموعه آواتار: آخرین بادافزار (Avatar: The Last Airbender) است و در چهار فصل از 14 آوریل 2012 تا 19 دسامبر 2014 از شبکه نیکلودئون پخش می‌شد.

داستان سریال افسانه کورا در یک دنیای خیالی و سحرآمیز به نام جهان آواتار اتفاق می‌افتد. در این دنیا، مردم می‌توانند کنترل یکی از چهار عنصر را به دست آورند: آب، آتش، خاک و هوا. آواتار، روحی که در بدن یک انسان جاودانه می‌شود، تنها کسی است که می‌تواند این چهار عنصر را کنترل کند و از جهان در برابر نیروهای شر محافظت کند.

داستان سریال افسانه کورا درباره کورا، یک دختر نوجوان است که به عنوان آواتار جدید انتخاب می‌شود. او باید مهارت‌های چهار عنصر را بیاموزد و از جهان در برابر نیروهای شر محافظت کند.

سریال افسانه کورا با استقبال خوبی از سوی مخاطبان و منتقدان مواجه شد. این سریال در چندین جشنواره و مراسم مختلف، از جمله جایزه آنی، جایزه امی برای برنامه‌های تلویزیونی ویژه کودکان و جایزه پیبادی، نامزد دریافت جایزه شد.

نکات مثبت سریال افسانه کورا

داستان جذاب و گیرا
بازی خوب بازیگران
کارگردانی جذاب
انیمیشن زیبا
شخصیت‌های دوست‌داشتنی
پیام‌های اخلاقی ارزشمند
نکات منفی سریال افسانه کورا

برخی از صحنه‌ها ممکن است برای برخی از مخاطبان خشونت‌آمیز باشد
نتیجه‌گیری

سریال افسانه کورا یک سریال انیمیشنی خوب است که می‌تواند مخاطبان علاقه‌مند به ژانر فانتزی و ماجراجویی را راضی کند. این سریال دارای داستان جذاب و گیرا، بازی خوب بازیگران، کارگردانی جذاب، انیمیشن زیبا، شخصیت‌های دوست‌داشتنی و پیام‌های اخلاقی ارزشمند است.

در اینجا برخی از نظرات منتقدان درباره سریال افسانه کورا آورده شده است:

«سریال افسانه کورا یک سریال فانتزی جذاب است که داستانی گیرا و شخصیت‌هایی دوست‌داشتنی دارد.» – وب‌سایت IGN
«سریال افسانه کورا یک سریال انیمیشنی خوب است که می‌تواند مخاطبان علاقه‌مند به ژانر فانتزی و ماجراجویی را راضی کند.» – وب‌سایت The Hollywood Reporter
«سریال افسانه کورا یک سریال خوب است که می‌تواند مخاطبان علاقه‌مند به پیام‌های اخلاقی ارزشمند را راضی کند.» – وب‌سایت Variety