دانلود سریال Let Me Be Your Knight 2021

بگذار من شوالیه ات باشم (Let Me Be Your Knight) یک سریال عاشقانه و موزیکال محصول سال ۲۰۲۱ کره جنوبی است. این سریال توسط ان جی سوک ساخته شده و چو جونگ اون و یو سو وون آن را نوشته‌اند. جونگ این سان، لی جون-یونگ، جانگ دونگ جو، جی‌آر و یون جی-سونگ در این سریال ایفای نقش می‌کنند.

داستان سریال

داستان سریال بگذار من شوالیه ات باشم حول محور زندگی یون ته این، لیدر محبوب گروه پنج نفره لونا می‌چرخد که به دلیل بیماری راه رفتن در خواب از مشکل اضطراب رنج می‌برد. از طرفی یون جو، راهنمای تور است که رویای خانه دار شدن دارد. او به طور تصادفی به عنوان پزشک قلابی و برای درمان مخفیانه مشکل یون ته این، شروع به زندگی در کنار اعضای گروه لونا می‌کند.

شخصیت های سریال

جونگ این سان: در نقش یون جو
لی جون-یونگ: در نقش یون ته این
جانگ دونگ جو: در نقش لی شین
جی‌آر: در نقش کیم یو-هان
یون جی-سونگ: در نقش وو گا-اون
کیم جونگ-هون: در نقش پارک سون-جو
چوی ته-joon: در نقش جانگ سون-هو
لی نا-eun: در نقش کیم یو-نا
نکات مثبت سریال

داستان: داستان سریال بگذار من شوالیه ات باشم جذاب و سرگرم کننده است. سریال به خوبی از عناصر ژانر عاشقانه و موزیکال استفاده می‌کند و مخاطب را تا پایان سریال درگیر نگه می‌دارد.
شخصیت پردازی: شخصیت‌های سریال بگذار من شوالیه ات باشم به خوبی توسعه یافته‌اند و مخاطب می‌تواند با آنها ارتباط برقرار کند. شخصیت‌های سریال از تنوع خوبی برخوردارند و به خوبی به مسائل اجتماعی و روانی می‌پردازند.
بازیگری: بازی بازیگران سریال بگذار من شوالیه ات باشم بسیار خوب و قابل تحسین است. جونگ این سان و لی جون-یونگ به خوبی نقش‌های خود را ایفا کرده‌اند و شیمی قوی بین آنها وجود دارد.
موسیقی: موسیقی متن سریال بگذار من شوالیه ات باشم بسیار زیبا و دلنشین است. آهنگ‌های این سریال توسط اعضای گروه لونا اجرا شده‌اند و به جذابیت سریال اضافه کرده‌اند.
کارگردانی: کارگردانی سریال بگذار من شوالیه ات باشم جذاب و گیرا است. کارگردان سریال، ان جی سوک، با استفاده از تصاویر زیبا و قاب‌بندی‌های هنرمندانه، توانسته است فضایی عاشقانه و موزیکال را برای سریال ایجاد کند.
نکات منفی سریال

سرعت کند روایت: سرعت روایت سریال بگذار من شوالیه ات باشم در برخی از قسمت‌ها کند است. این امر می‌تواند برای برخی از مخاطبان خسته‌کننده باشد.
خطوط داستانی فرعی: به نظر برخی از مخاطبان، سریال خطوط داستانی فرعی زیادی دارد که به طور کامل به سرانجام نمی‌رسند.
نتیجه‌گیری

بگذار من شوالیه ات باشم یک سریال خوب است که می‌تواند مخاطبان علاقه‌مند به ژانر عاشقانه و موزیکال را راضی کند. این سریال داستانی جذاب و سرگرم کننده، شخصیت‌های دوست‌داشتنی، بازی‌های قوی، موسیقی متن زیبا و کارگردانی جذابی دارد.

نکات خاص سریال

محبوبیت: سریال بگذار من شوالیه ات باشم در کره جنوبی و سایر کشورهای جهان محبوب بود. این سریال در جشنواره‌های مختلف تلویزیونی نیز جوایز متعددی را کسب کرد.
امتیاز سریال

IMDb: 7.4/10
Rotten Tomatoes: 86%
پخش سریال

شبکه نمایش: SBS
تاریخ انتشار: 2021
تعداد فصل: 1
تعداد قسمت: 16