دانلود قسمت 10 سریال خانه اژدها House of the Dragon 2022 دوبله فارسی

 

داستان خانه تارگرین 200 سال قبل از وقایع بازی تاج و تخت (2011) رخ می دهد. این سریال که به نام خانه اژدها و یا همان خاندان اژدها ساخته شده است 200 سال قبل از شکل گیری داستان بازی تاج و تخت بوده و قرار است داستان خاندان تارگرین می باشد.

سریال خاندان اژدها یکی از بهترین اسپین آف های ساخته در چندسال اخیر بوده که بعد از مدت ها انتظار سرانجام در تاریخ 30 مرداد ماه سال 1401 قسمت اول خود را به انتشار رساند.(متن حاوی اسپویل است) قرار است در ابتدای قسمت اول با خانواده تارگرین و داستان تخت آهنین آنها برخورد داشته باشیم. اما در این قسمت برخلافه سریال بازی تاج و تخت قرار نیست و در همان ابتدای داستان و یا سکانس پایانی قسمت اول با صحنه ای حیرت آور مواجه شویم، اینبار سازندگان به روال عادی خود ادامه داده و سعی دارند داستان در ابتدا آنچان که باید کاربران را متعجب نکند.

یکی از ویژگی های سریال خاندان اژدها و یا خانه اژدها استفاده از 10 کاراکتر اژدها با نام های مختلف می باشد. و قرار است اینبار داستانی متفاوت را مشاهده کنیم جنگی داخلی در خاندان تارگرین بر سر تخت آهنین.

قسمت اول سریال خاندان اژدها با توجه به استقبال شدید مردم توانست رکورد سال را بشکند و تبدیل به پربیننده ترین اپیزود سال 2022 شود. اما این آمار می تواند تغییر کند و سریال ارباب حلقه ها که رقیبی سر سخت برای خاندان اژدها خواهد بود جای این سریال را گرفته و او را از دور رقابت خارج کند.

قسمت 1 خاندان اژدها با دوبله فارسی در کاران مووی قرار گرفت. در قسمت 1 خانه اژدها سازندگان سعی داشتند با نشان دادن جلوه های ویژه قوی همانند بازی تاج و تخت بینندگان را تحت تاثیر قرار دهند و اینکار را نیز انجام داد. این اپیزود مقدمه ای بر کلیت داستان خاندان اژدها بود. بینندگان اولین تصویر از شهر وستروس را 200 سال قبل تر از داستان اصلی یعنی بازی تاج و تخت مشاهده کردند.

همانطور که انتظار میرفت وستروس قرار است برای اولین بار شاهد جنگی داخلی میان خاندان تارگرین باشد اما اینبار تنها مبارزه تن به تن افراد نظامی شهر نخواهد بود بلکه اژدهایان قرار است که آتش نابودکننده خود را برای کشتن یکدیگر استفاده کنند. دانلود قسمت 1 سریال خاندان اژدها در کاران مووی بصورت رایگان و دوبله فارسی است.