دانلود سریال The Wheel of Time 2021

 

این سریال یعنی سریال چرخ زمان (The Wheel of Time) از محصولات شرکت پرایم و یا همان آمازون می باشد که ادعای رقابت با سریال پرمخاطب گیم آف ترونز را داشته است. ژانرهای این سریال نیز به مانند سریال گات فانتزی، اکشن و ماجراجویی می باشد. چرخ زمان داستانی کاملا متفاوت را داشته و برخی از منتقدان آن را داستانی فمینیست وار دانسته اند اما برخی دیگر این موضوع را رد کرده و مخالف این نقد تند شده اند. با این حال صحنه های سریال چرخ زمان به خوبی طراحی شده و از جلوه های ویژه به نسبت خوبی استفاده کرده است.

اما برای سریالی که ادعای رقابت با گات را داشته انتظار میرود در فصل دوم این سریال نقص ها کاملا برداشته شود. هر قسمت از این سریال 50 دقیقه زمان داشته و هر قسمت تیکه ای پازل برای حل معما بحساب می آید. یکی دیگر از نقد های منفی برای این سریال شروع سریع داستان و وارد شدن به هیجان است، یعنی بیننده در همان ابتدای سریال بدون مقدمه مفصلی، وارد داستانی می شود که سر و ته ندارد که امیدواریم در ادامه به خوبی توانسته باشند این مشکلات را برطرف کرده و داستان را به خوبی برای بیننده به نمایش بگذارند.

اکنون سریال چرخ زمان بازدید بالایی را بدست آورده است،! به چالش کشیدن اولین سریال برتر تاریخ از هر جهت یعنی گیم آف ترونز خود به تنهایی بیننده و کاربر را مجذوب کرده و همین مورد سبب بازدید بالای سریال The Wheel of Time شده است. این سریال که هر یکشنبه به انتشار می رسد با داستانی شبیه به ارباب حلقه و ترکیبی از جلوه ویژه های گیم آف ترونز فعلا در ژانر خود صدر سریال های 2021 می باشد.