• بازیگران: David Dastmalchian ، Laura Gordon
  • کارگردان: Cameron Cairnes ، Colin Cairnes
  • ژانر: ترسناک

لینک های دانلود اضافه شدند

در پخش زنده تلویزیونی در سال 1977 به طرز وحشتناکی اشتباه بزرگی رخ می دهد و شرارت را در اتاق های نشیمن کشور منتشر می کند.....

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 2GB

کیفیت : 720

حجم فایل: 1GB

کیفیت : 480

حجم فایل: 649MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 2GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 1GB

کیفیت: 480

حجم فایل: 649MB

پخش آنلاین فیلم

تریلرها
درباره فیلم

دانلود فیلم آخر شب با شیطان 2023

این فیلم که در سال 2023 به انتشار رسیده در ژانرهای ترسناک به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم آخر شب با شیطان Late Night with the Devil 2023 از این قرار است که پخش زنده تلویزیونی در سال 1977 به طرز وحشتناکی اشتباه می شود و شرارت را در اتاق های نشیمن کشور منتشر می کند.

 

درباره فیلم Late Night with the Devil 2023

فیلم Late Night with the Devil که کاربران ایرانی آن را با نام آخر شب با شیطان می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون David Dastmalchian و Laura Gordon و Ian Bliss به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Cameron Cairnes و Colin Cairnes بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 7.50 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید