• بازیگران: Sylvester Stallone ، Arnold Schwarzenegger
  • کارگردان: Ilana Gordon ،
  • ژانر: مستند
  • کشور سازنده: آمریکا
  • زبان: انگلیسی
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

TMZ به طور انحصاری با آرنولد شوارتزنگر و سیلوستر استالونه می نشیند و آنها برای اولین بار در مورد اینکه چگونه رقابت شدید آنها منجر به این شد که دو نماد هالیوود برای همیشه دوست و برادر باشند صحبت می کنند...

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 968MB

کیفیت : 720

حجم فایل: 503MB

کیفیت : 480

حجم فایل: 298MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 968MB

کیفیت: 720

حجم فایل: 503MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 297MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

دانلود فیلم آرنولد و سیلوستر دو رقیب دوست و اسطوره 2024

این فیلم که در سال 2024 به انتشار رسیده در ژانرهای مستند به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم آرنولد و سیلوستر دو رقیب دوست و اسطوره Arnold and Sly Rivals Friends Icons 2024 از این قرار است که TMZ به طور انحصاری با آرنولد شوارتزنگر و سیلوستر استالونه می نشیند و آنها برای اولین بار در مورد اینکه چگونه رقابت شدید آنها منجر به این شد که دو نماد هالیوود برای همیشه با هم دوست و برادر باشند صحبت می کنند.

 

درباره فیلم Arnold and Sly Rivals Friends Icons 2024

فیلم Arnold and Sly Rivals Friends Icons که کاربران ایرانی آن را با نام آرنولد و سیلوستر دو رقیب دوست و اسطوره می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Sylvester Stallone و Arnold Schwarzenegger و Harvey Levin به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 7.50 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم 43 دقیقه می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید