• بازیگران: Heather Hemmens ، Luke Mitchell
  • کارگردان: Clare Niederpruem ،
  • ژانر: عاشقانه

لینک های دانلود اضافه شدند

یک آشپز آماده در یک برنامه آشپزی پس از کناره گیری سرآشپز مشهور در کانون توجه قرار می گیرد. فیلمبرداران زیبای استرالیایی هم نقش کلیدی در زندگی عاشقانه و هم در زندگی کاری او دارند.....

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 1.6GB

کیفیت : 720

حجم فایل: 919MB

کیفیت : 480

حجم فایل: 520MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1.6GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 918MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 519MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

دانلود فیلم آشپزی پرتغالی 2023

این فیلم که در سال 2023 به انتشار رسیده در ژانرهای عاشقانه به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم آشپزی پرتغالی A Pinch of Portugal 2023 از این قرار است که یک آشپز آماده در یک برنامه آشپزی پس از کناره گیری سرآشپز مشهور در کانون توجه قرار می گیرد. فیلمبرداران ناز استرالیایی هم نقش کلیدی در زندگی عاشقانه و هم در زندگی کاری او دارند.

 

درباره فیلم A Pinch of Portugal 2023

فیلم A Pinch of Portugal که کاربران ایرانی آن را با نام آشپزی پرتغالی می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Heather Hemmens و Luke Mitchell و Amy Louise Pemberton به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Clare Niederpruem بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 6.10 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید