• بازیگران: Tomasz Kot ، Antonina Litwiniak
  • کارگردان: Maciej Kawulski ،
  • ژانر: فانتزی
  • کشور سازنده: لهستان
  • زبان: لهستانی
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

دختر نوجوان آدا به آکادمی اسرارآمیز Kleks می رسد، جایی که عبور از دنیای افسانه ها و رسیدن به مرزهای تخیل امکان پذیر است. او همچنین راهی برای کشف پنهان ترین راز خانوادگی خود کشف می کند...

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

درباره فیلم

دانلود فیلم آکادمی کلکس 2023

این فیلم که در سال 2023 به انتشار رسیده در ژانرهای فانتزی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم آکادمی کلکس Kleks Academy 2023 از این قرار است که دختر نوجوان آدا به آکادمی اسرارآمیز Kleks می رسد، جایی که عبور از دنیای افسانه ها و رسیدن به مرزهای تخیل امکان پذیر است. او همچنین راهی برای کشف پنهان ترین راز خانوادگی خود کشف می کند.

درباره فیلم Kleks Academy 2023

فیلم Kleks Academy که کاربران ایرانی آن را با نام آکادمی کلکس می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Tomasz Kot و Antonina Litwiniak و Piotr Fronczewski به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Maciej Kawulski بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 4.60 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم 130 دقیقه می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید