• کشور سازنده: آمریکا
  • زبان: فارسی , انگلیسی
  • رده سنی: 13+

لینک های دانلود اضافه شدند

کامران پسری 12 ساله در عصر حاضر است که متوجه می شود اجدادش ریاضی دان، ستاره شناس و شاعر ایرانی قرن یازدهم عمر خیام است. این داستان در خانواده او از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است و...

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

درباره فیلم

دانلود فیلم افسانه عمر خیام 2005

این فیلم که در سال 2005 به انتشار رسیده در ژانرهای ماجراجویی و درام و خانوادگی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم افسانه عمر خیام The Keeper The Legend of Omar Khayyam 2005 از این قرار است که کامران پسری 12 ساله است که درمییابد جدش در قرن 11 ریاضیدان، ستارهشناس و شاعر ایرانی، عمر خیام بوده است.

درباره فیلم The Keeper The Legend of Omar Khayyam 2005

فیلم The Keeper The Legend of Omar Khayyam که کاربران ایرانی آن را با نام افسانه عمر خیام می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Adam Echahly و Bruno Lastra و Moritz Bleibtreu به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Kayvan Mashayekh بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 6.00 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم 95 دقیقه می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید