• کشور سازنده: هنگ کنگ
  • زبان: چینی , کانتنی
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

یو، یک رئیس سه گانه، توسط دوستش میو در کمین و فلج می شود. همسر یو به دنبال انتقام است. سال ها بعد، میو برای یک زندگی صادقانه باز می گردد. کام برای جلب رضایت همسر یو، میو را دستگیر می کند. چای مداخله می کند و به بن بست می رسد...

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 2.1GB

کیفیت : 720

حجم فایل: 1.1GB

کیفیت : 480

حجم فایل: 662MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 2.1GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 1.1GB

کیفیت: 480

حجم فایل: 661MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

دانلود فیلم برادران شورشی 2023

این فیلم که در سال 2023 به انتشار رسیده در ژانرهای اکشن و جنایی و دلهره آور به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم برادران شورشی The Brotherhood of Rebel 2023 هفده سال پیش، یک قاتل به رئیس سه‌گانه یو. همسر یو، شینگ نام، چای، کام و دیگران را برای یافتن قاتل می فرستد. چای قاتل را می گیرد و متوجه می شود که او میو، بهترین دوست دوران کودکی چای و کام است. چای برای نجات دوستش به میو کمک می کند تا از هنگ کنگ فرار کند. اگرچه یو از حمله جان سالم به در می‌برد، اما جراحات وارده او را تا آخر عمر فلج می‌کند. از زمان حمله او، نفوذ رئیس یو در دنیای اموات به طور قابل توجهی کاهش یافته است. اگرچه باند در طول زمان تغییر کرده است، تمایل شینگ نام برای انتقام به هیچ وجه بدون تغییر باقی نمانده است. در حالی که چای قبلاً به عنوان یک شخصیت سه گانه مورد احترام موفق بوده است، سرمایه گذاری های تجاری کام ناموفق بوده است. برای کمک به کام، چای او را به یک کار احیای مسطح می‌آورد و کارهای کثیف را برای یک توسعه‌دهنده املاک انجام می‌دهد. در طی یک عملیات احیاء، چای با میو مواجه می شود. پس از تبعید، میو مجبور شد برای زنده ماندن به عنوان یک کارگر غیرقانونی در خارج از کشور کار کند. اما پس از ازدواج، میو متوجه شد که چنین زندگی دیگر قابل تحمل نیست. میو مخفیانه به هنگ کنگ باز می گردد تا به دنبال زندگی صادقانه باشد. چای می‌داند که اگر میو را پیدا کنند اجازه نمی‌دهند برود. او به میو کمک می کند تا حرکت کند، اما میو فقط یک ماه از چای می خواهد. میو سعی می کند به تنهایی به دنبال خانه ای جدید بگردد، اما اجاره بها بالا در هنگ کنگ و بارداری همسرش گزینه های بسیار کمی به او می دهد. وقتی به میو فرصتی برای سرقت ماشین ها پیشنهاد می شود، او به سرعت موافقت می کند. اما ماشینی که او می دزدد متعلق به یکی از افراد کام است. وقتی میو دستگیر می شود، کام میو را می بیند و متوجه می شود که سپردن میو به شینگ نام می تواند شانس بزرگ او باشد. وقتی چای به صحنه می‌رسد، این سه مرد خود را در بن بست می‌بینند. آیا کام مانند زمانی به چای گوش می دهد یا دوستش را می فروشد؟

درباره فیلم The Brotherhood of Rebel 2023

فیلم The Brotherhood of Rebel که کاربران ایرانی آن را با نام برادران شورشی می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Carlos Chan و Kent Cheng و Louis Cheung به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Ka-Wai Ng بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 5.60 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید