• بازیگران: Holland Roden ، Chris McNally
  • کارگردان: Cynde Harmon ، Jessica Harmon
  • ژانر: درام ، معمایی

لینک های دانلود اضافه شدند

یک تماس مرموز درباره دزدی جواهرات برنامه ریزی شده، مدی مور، اپراتور خط اصلی مطبوعات دیترویت را به یک پرونده قتل خطرناک در کنار یک کارآگاه تازه ارتقاء یافته می کشاند....

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

درباره فیلم

دانلود فیلم برای قتل شماره یک را بگیرید 2024

این فیلم که در سال 2024 به انتشار رسیده در ژانرهای درام و رازآلود به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم برای قتل شماره یک را بگیرید Tipline Mysteries Dial 1 for Murder 2024 از این قرار است که یک تماس مرموز درباره سرقت جواهرات برنامه ریزی شده، مدی مور، اپراتور خط اصلی مطبوعات دیترویت را به یک پرونده قتل خطرناک در کنار یک کارآگاه تازه ارتقا یافته می کشاند. با بازی هالند رودن و کریس مک نالی.

 

درباره فیلم Tipline Mysteries Dial 1 for Murder 2024

فیلم Tipline Mysteries Dial 1 for Murder که کاربران ایرانی آن را با نام برای قتل شماره یک را بگیرید می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Holland Roden و Chris McNally و Jill Teed به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Cynde Harmon و Jessica Harmon بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 6.50 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم 84 دقیقه می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید