لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 1.9GB

کیفیت : 720

حجم فایل: 1GB

کیفیت : 480

حجم فایل: 614MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1.9GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 1GB

کیفیت: 480

حجم فایل: 613MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

دانلود فیلم برگر خوب 22023

این فیلم که در سال 2023 به انتشار رسیده در زانرهای کمدی و خانوادگی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستاندانلود فیلم برگر خوب 2 Good Burger 2 2023 زیرنویس فارسی چسبیدهاز این قرار است که پس از شکست آخرین اختراعش، دکس توسط اد به شغل قدیمی خود در گود برگر شروع به کار می کند. زمانی که دکس نقشهای طراحی میکند، دوباره به خطر میافتد.

درباره فیلم Good Burger 2 2023

فیلم Good Burger 2 که کاربران ایرانی آن را با نام برگر خوب 2 می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Kel Mitchell و Pete Davidson و Kenan Thompson به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Phil Traill بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 5.40 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

نظرات کاربران و بینندگان این فیلم

برخی از بینندگان بعد از تماشای این فیلم نظرات خود را با نکته های مثبت و منفی در خصوص نوع ساخت، داستان فیلم و برخی مسائل مهم ساخت در imdb به ثبت رسانده اند. این نظرات به این شکل بوده است:

 

  • Good Burger 2 ماشین زمانی است که مخاطبان خود را به زمانی می برد که قبل از اینکه بزرگسالی به یک فعل یا بار تبدیل شود. و در این جبهه موفق می شود. نه همیشه با رنگ‌های مختلف، اما برای حواس‌پرتی لذت‌بخش در طول فصل تعطیلات پر هرج و مرج کافی است.

 

  • من یک بچه دهه 90 هستم که با “همه چیز”، “کنان و کل” و اولین فیلم “برگر خوب” بزرگ شدم. این فیلم خوب و قوی شروع شد، اما بعد به سرعت به سمت جنوب رفت. تمرکز فیلم بیش از حد روی اد است. سرعت حرکت کند می شود و برای مدت طولانی درگیر شوخی های اد می شود. من می‌دانم که اد یک شخصیت احمق است، اما آنها واقعاً “احمق” را در این فیلم تقویت کردند. اگرچه من دوست داشتم کنان و کل را دوباره در کنار هم ببینم و همچنین برخی از چهره‌های آشنا قدیمی، هرگز نخواهم فهمید که نویسندگان در این فیلم فکر می‌کرد که محصول نهایی خوبی خلق کرده است. دنباله‌ها معمولاً هرگز به خوبی نسخه اصلی نیستند، اما نویسندگان این فیلم مطمئن شدند که این دنباله به این خوبی نخواهد بود. من واقعاً می‌خواستم این فیلم موفق شود، اما نمی‌توانم به خودم دروغ بگم من واقعا ناامید شدم.

تماشای آنلاین فیلم Good Burger 2 به صورت رایگان

شما می توانید با سریعترین روش در سایت کاران مووی فیلم مورد نظر خود را یافته و بصورت رایگان به همراه پخش آنلاین فیلم مشاهده کرده و نهایت لذت را ببرید. فیلم برگر خوب 2 Good Burger 2 2023با کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان در سه کیفیت 1080، 720 و 480 به انتشار رسیده و نسخه زیرنویس چسبیده این فیلم نیز بصورت مجزا قرار داده شده است. پخش آنلاین این فیلم نیز با سرعتی بالا به همراه زیرنویس فارسی چسبیده برای شما کاربران قرار داده شده تا نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید