دوبله اختصاصی

دانلود فیلم 2022 Black Adam با دوبله فارسی از رسانه کاران مووی تریلر پخش آنلاین
  • کشور سازنده: آمریکا
  • زبان: انگلیسی

لینک های دانلود اضافه شدند

تقریباً 5000 سال پس از اعطا شدن به او با قدرت مطلق خدایان مصر - و زندانی شدن به همان سرعت - بلک آدام (دواین جانسون) از مقبره زمینی خود آزاد می شود و آماده است تا شکل منحصر به فرد خود را از عدالت در دنیای مدرن آزاد کند.

تریلرها
درباره فیلم

دانلود فیلم بلک آدام Black Adam 2022دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی چسبیده

 

طرح ناشناخته است. اسپین آف از “Shazam!” با محوریت ضد قهرمان فیلم ، بلک آدام…..بلک ادم، یک شخصیت خیالی ابرشرور و برخی اوقات ضدقهرمان، در کتاب‌های کامیک آمریکایی منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است که عموماً به عنوان دشمن دیرینهٔ شخصیت ابرقهرمان شزم محسوب می‌شود. تقریباً 5000 سال پس از اعطا شدن به او با قدرت مطلق خدایان مصر – و زندانی شدن به همان سرعت – بلک آدام (دواین جانسون) از مقبره زمینی خود آزاد می شود و آماده است تا شکل منحصر به فرد خود را از عدالت در دنیای مدرن آزاد کند. ….. امیدواریم لذت برده باشید…کاران مووی

توضیح درخصوص فیلم بلک آدام دوبله فارسی

زمانی که بلک آدام برای اولین بار در سال 2017 معرفی شد، به جردن پیل پیشنهاد شد که این فیلم را کارگردانی کند، اما پیل نپذیرفت و گفت: «من طرفدار فیلم‌های ابرقهرمانی نیستم و بدم می‌آید که این شانس را از کارگردانی پرشور بگیرم. در مورد آنها.” Black Adam در ابتدا قرار بود در Shazam ظاهر شود! (2019)، اما بعداً تصمیم گرفته شد که او برای اولین بار در فیلم خود بازی کند. دواین جانسون یک بار از طرفدارانش پرسید که کدام شخصیت را باید بازی کند، ابرقهرمان Shazam یا ابرشرور بلک آدام. طرفداران او بلک آدام را انتخاب کردند.

در حالی که بلک آدام و کاپیتان مارول هر دو با نام یک جادوگر Shazam به عنوان مخفف برای فعال کردن قدرت خود صحبت می کنند، در مورد کاپیتان مارول این نام مخفف عبارت است از خرد سلیمان، قدرت هرکول، استقامت اطلس، قدرت. از زئوس، شجاعت آشیل و سرعت عطارد. در مورد بلک آدام، مخفف عبارت استقامت شو، سرعت هوروس، قدرت آمون، خرد زهوتی، قدرت آتون و شجاعت میهن است. برنامه‌هایی برای حضور بلک آدام در The Suicide Squad (2021) وجود داشت، اما زمانی که جیمز گان آن فیلم را به دست گرفت، این برنامه‌ها لغو شد. این فیلم (بلک آدام) در ابتدا به دلیل چندین صحنه مرگ وحشتناک رتبه R را دریافت کرد. اکثر این مرگ‌ها قبل از اینکه فیلم بتواند امتیاز تجاری PG-13 را دریافت کند، باید قطع می‌شد.

آلدیس هاج بازیگر Hawkman از دواین جانسون برای انگیزه در باشگاه استفاده کرد تا هیکل ابرقهرمانی خود را در طول تمرین و آمادگی برای فیلم بهبود بخشد. او گفت: “راک همیشه در اینستاگرام ویدیو پخش می کند. هر بار که او را می بینم احساس می کنم 100 پوند بیشتر اضافه کرده است. و من فقط در باشگاه خواهم بود و با کمی انعطاف پذیری ظریف به خودم نگاه می کنم. چیزی به دست نمی‌آورم. هیچ اتفاقی برای من نمی‌افتد. این مرا با انگیزه نگه می‌دارد، زیرا یک دقیقه در باشگاه خواهم بود و با دوچرخه یا چیزی شبیه به آن می‌روم، و سپس او را در باشگاه می‌بینم که تمام ورم کرده است و من اینطور هستم: من باید بهتر عمل کنم.”

بلک آدام توانست 67 میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا در آخر هفته افتتاحیه به دست آورد و به پردرآمدترین افتتاحیه حرفه ای راک تبدیل شد که به عنوان ستاره انفرادی از 60 میلیون دلار فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019) فراتر رفت. با وجود اینکه بلک آدام به عنوان دشمن اصلی Shazam در نظر گرفته می شد، در بیشتر تاریخ اولیه قهرمان غایب بود. بلک آدام در The Marvel Family #1 (دسامبر 1945) که توسط Fawcett Comics منتشر شد، اولین بار ظاهر شد و تا Shazam دیگر ظاهر نشد! شماره 28 (آوریل 1977)، در آن زمان فاوست توسط CBS خریداری شده بود و DC انتشار کمیک Shazam را بر عهده گرفت. در ابتدا اکلیپسو شرور لیگ عدالت قرار بود در این فیلم حضور داشته باشد، با هنر مفهومی الماس قلب تاریکی که حاوی اکلیپس بود و به طور ضمنی به تث آدام فاسد شده است. او به نفع نگه داشتن آدم ضد قهرمان به جای شرور حذف شد.

تولید به استفاده از یک بازیگر اضافی و کمی جادوی فیلم متوسل شد تا ظاهر لاغر دواین جانسون را در بلک آدام ایجاد کند. جالون کریستین به لوپر گفت: «من بیشتر صحنه‌هایم را با بازیگر دیگری به نام بنجامین [پترسون] فیلم‌برداری کردم و آن‌ها نقطه‌های سفیدی را روی صورت او قرار می‌دادند تا آن را کالیبره کنند. “آنها از او می خواهند که صحنه را با من انجام دهد، سپس راک این کار را انجام دهد تا بتوانند قبل از اینکه راک به آدم سیاه تبدیل شود، صورت راک را روی بدنش کالیبره کنند.” کریستین گفت که علاوه بر دیدن جلوه‌های بصری که درست جلوی چشمانش اتفاق می‌افتد، شیفته تماشای روند جانسون به‌عنوان یک بازیگر در حالی که آن‌ها با هم سر صحنه بودند و از آن یاد می‌گرفت، شده بود. کریستین می‌گوید: «در زمان‌های خاصی ما با هم شوخی می‌کردیم و با هم صحبت می‌کردیم، اما زمان‌هایی نیز وجود داشت که او خیلی به این شخصیت و لحظه‌ها علاقه داشت. “بعضی از بازیگران بسیار روشمند هستند و دوست دارند همیشه در کاراکترهایشان حضور داشته باشند؛ برخی از بازیگران به گونه ای متفاوت کار می کنند. اینکه بتوانم روند او را مشاهده کنم قطعا به من کمک کرد تا بتوانم روی اجرای خود کار کنم.”

نقش آدریانا توماز که بلک آدام را احیا می کند از لیگ عدالت جدید 52 آمریکا شماره 7.4: بلک آدام می آید. در اصل پس از کشته شدن در جریان نبرد اصلی خود علیه Shazam (در داستانی که وقایع فیلم Shazam! (2019) بر اساس آن ساخته شده است) زمانی که او قبلاً توسط Shazam فریب خورده بود تا پشت خود را به حالت انسانی خود برگرداند (که منجر به مرگ او شد. به دلیل قدمت بدن انسان اصلی او یک قرن است). با این حال، پس از اینکه Shazam قبلاً بقایای بلک آدام را به خندق آورد تا در سریال Justice League اصلی دفن شود، آدریانا در آن شماره از طلسم برای زنده کردن او استفاده کرد.

پیرس برازنان پنجمین بازیگر جیمز باند است که در یک اقتباس از کتاب های مصور ظاهر می شود، پس از:
تیموتی دالتون – فلش گوردون (1980)، راکتیار (1991) و گشت عذاب (2019)
جورج لازنبی – بتمن آینده (1999)
Sir Sean Connery – The League of Extraordinary Gentlemen (2003)
دنیل کریگ – ماجراهای تن تن: راز تکشاخ (2011)

دواین جانسون (آدم سیاه در این فیلم) در کنار آرنولد ووسلو (آدم سیاه در سوپرمن/شزم! بازگشت بلک آدام (2010)) در فیلم‌های «مومیایی» بازی کرده بود، جایی که هر دو نقش آنتاگونیست‌های قدرتمند جادویی را بازی کرده بودند. در خط داستانی New 52 که احیای بلک آدام بر اساس آن است (Justice League of America شماره 7.4: Black Adam)، آمون توماز پسر آدریانا نبود، بلکه برادرش بود که هنگام استفاده از طلسم برای احیای بلک آدام کشته شد. در عوض طلسم را برای او تمام می کرد. تث آدام قدرت های خود را از پسرش هوروت (که به عنوان قهرمان انتخاب شد) می گیرد و قدرت خود را به آدام می دهد. این پیچیدگی داستانی از کمیک های DC “New 52” می آید، جایی که برادرزاده اش امان بود که قدرت ها را دریافت کرد و آدام او را کشت تا آنها را برای خودش بگیرد.

هنری کاویل لباس سوپرمن را از فیلم Man of Steel (2013) انتخاب کرد و گفت; “من آن یکی را مخصوصاً به دلیل نوستالژی مرتبط با کت و شلوار انتخاب کردم. برای من فوق العاده مهم بود که آنجا بایستم و از آن لحظه لذت ببرم. این یکی از بهترین لحظات در حرفه من است. احساس بسیار خوبی است که این فرصت را دارم. دوباره بپوش.”
هنری کاویل برای اولین بار پس از Justice League (2017) و Zack Snyder’s Justice League (2021) ظاهر می شود. با این حال، او در کت و شلوار کلاسیک خود مانند فیلم سال 2017 دیده می شود و اکنون در موهایش می چرخد. Snyder Cut به دلیل پوشیدن کت و شلوار کاملا مشکی سوپرمن که هرگز در جای دیگری دیده نمی شود غیرقانونی در نظر گرفته می شود.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 18

....:

1401/10/5

سانسور شده است؟

پاسخ

سلام و خسته نباشید تمامی محتواهای خارجی قرار داده شده بر روی وب سایت همگی بر اساس قوانین سازمان بازبینی و سانسور می باشد

محمد:

1401/09/17

یعنی واقعاً فیلم میزارید نباید زیرنویس هم بزارید براش ؟

محمد:

1401/09/11

زیرنویس فارسی چسبیده بزارید

رضا:

1401/09/7

سلام فیلم سانسور شده یا نشده

کیهان:

1401/08/20

فیلم هنوز پرده هس یا بلوری

پاسخ

بلوری

اسي:

1401/08/17

دوبلش كو

پاسخ

دوبله فارسی فیلم در باکس دانلود بخصوص خود قرار داده شده است

علی:

1401/08/15

سلام آیا فیلم از پرده در اومده یا همون کیفت پرده ای هست هنوز لطفا سریعا پاسخ دهید

پاسخ

هنوز کیفیت پرده هستش

محمد وحدانی:

1401/08/14

دانلود کردم اما قابل پخش نیست ؟

salar:

1401/08/11

کیفیت اصلی رو کی میزارین؟

afi:

1401/08/9

یعنی واقعا سطح سوادتون در این حده که نمیدونین واسه کیفیت پرده ای باید ضمیمه TS بزنید نه HD720؟

پاسخ

دوست عزیز در قسمت اطلاعات فیلم کیفیت مورد نظر درج شده است .. لطفا با دقت دانلود فرمایید

امیر:

1401/08/4

سلام یا لینکتون خرابه یا .... من دو بار دانلود کردم فایل غیر قابل دسترسی هستش مرسی از سایت خیلی خوبتون?

پاسخ

پیگیری خواهد شد

محمد:

1401/08/4

خوب

amir:

1401/08/3

سانسور شدس دان نکنیم؟

farya:

1401/08/3

سلام سانسور شده هستش؟؟

فرهاد:

1401/08/2

سانسور شده؟

نادیا:

1401/08/2

چرا می‌خوام هر فیلمی دانلود کنم پیغام میده وی پی ان رو خاموش کنید در صورتیکه خاموشه لطفاً رسیدگی کنید

عرفان:

1401/07/30

ببخشید زیر نویس بدون سانسور هست یا نه؟ممنون میشم جواب بدین

ریحانه:

1401/04/8

سانسور شده هستش؟

نظر خود را بنویسید