2

2555

1401/04/21

نقد و بررسی فیلم ثور4 : عشق و تندر از کاران مگ

فیلم ثور 4 آنچنان که باید رضایت بخش نبود – کاران مگ

4/5 - (2 امتیاز)

فیلم ثور 4 آنچنان که باید رضایت بخش نبود – نقد و بررسی فیلم – کاران مگ

 

29امین سینمایی دنیای مارول به انتشار رسید، قسمت چهارم سری فیلم های ثور که بعد از 5 سال به انتشار رسیده است برای اولین بار سعی دارد مخاطبینش را احساسی کند اما در کنار این موضوع شاهد حضور کریستین بیل در نقش گور خداکش هستیم و به گفته خیلی از منتقدان این کاراکتر ترسناکترین شخصیت مارول در چندسال گذشته است. حالا کدام یک را باور کنیم عشق و احساسات و یا نبرد با ترسناکترین شخصیت مارول؟!!!

از تمامی نقدهای بیان شده که بگذریم بر اساس آمار گرفته شده بعد از انتشار قسمت 4 فیلم ثور: عشق و تندر متوجه شده ایم که این سینمایی بعد از دکتر استرنج 2 جز شکست های بزرگ مارول محسوب می شود. بعد از 5سال آنچنان که باید نتوانست حتی با حضور کریستین بیل در نقش گور رضایت کاربران را بدست بیاورد. اما با این حال شاهد صحنه های کمدی از ماجراجویی های ثور(کریس همسورث) خواهیم بود.

نسخه اصلی این سینمایی 4 ساعت و یا کمی بیشتر از این تایم بوده که به دلیل طولانی شدن بیش از حد سازندگان این تصمیم را گرفته اند که سینمایی را در تایمی 2ساعته به اکران برسانند. اکنون کیفیت HDCAM سینمایی ثور 4: عشق و تند به انتشار رسیده است که امیدواریم از تماشای آن نهایت لذت را ببرید.

نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 1

Mobin:

1401/05/17

نمرات ثور: عشق و تندر (2022) IMDb : 6.7/10 Metascore : 57% User Score : 5.3/10 Rotten Tomatoes : 65% Google Users : 79%

دیدگاه خود را بنویسید