دوبله فارسی

دانلود فیلم جایی فراتر از هفت اقیانوس قسمت دو Sapta Sagaradaache Ello Side B 2023 دوبله فارسی پخش آنلاین
  • کشور سازنده: هندوستان
  • زبان: کانادا , تلوگو
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

10 سال بعد، مانو از زندان آزاد می شود و دوباره شروع به ساختن زندگی خود می کند. با این حال، خاطرات پریا او را آزار می دهد و مجبور می شود دوباره وارد زندگی او شود. زندگی جدید با سورابی و خاطرات پریا در کنار آن طرح داستان کل فیلم را شکل می دهد...

درباره فیلم

دانلود فیلم جایی فراتر از هفت اقیانوس قسمت دو 2023

این فیلم که در سال 2023 به انتشار رسیده در ژانرهای اکشن و درام و عاشقانه به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم جایی فراتر از هفت اقیانوس قسمت دو Sapta Sagaradaache Ello Side B 2023 از این قرار است که 10 سال بعد، مانو از زندان آزاد می شود و دوباره شروع به ساختن زندگی خود می کند. با این حال، خاطرات پریا او را آزار می دهد و مجبور می شود دوباره وارد زندگی او شود. زندگی جدید با سورابی و خاطرات پریا در کنار آن طرح داستان را شکل می دهد.

درباره فیلم Sapta Sagaradaache Ello Side B 2023

فیلم Sapta Sagaradaache Ello Side B که کاربران ایرانی آن را با نام جایی فراتر از هفت اقیانوس قسمت دو می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Rakshit Shetty و Rukmini Vasanth و Chaithra J. Achar به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Hemanth M. Rao بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 8.10 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم 148 دقیقه می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید