• کشور سازنده: هنگ کنگ
  • زبان: انگلیسی
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 1.6GB

کیفیت : 720

حجم فایل: 907MB

کیفیت : 480

حجم فایل: 528MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1.6GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 906MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 528MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

دانلود فیلم جعبه جنگ 2023

این فیلم که در سال 2023 به انتشار رسیده در ژانرهای درام و تاریخی و جنگی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم جعبه جنگ Battlebox 2023 از این قرار است که با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با این تصمیم دست و پنجه نرم می کنند که یا تا سرحد مرگ بجنگند یا تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا در هنگ کنگ را ارائه دهند.

 

درباره فیلم Battlebox 2023

فیلم Battlebox که کاربران ایرانی آن را با نام جعبه جنگ می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Michael Szuc و Mira Leung و Jai Day به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Craig McCourry بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 4.00 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید