لینک های دانلود اضافه شدند

چین، دهه 1860: ژنرال چینگیون پس از قتل عام ارتش، به 2 رهبر راهزن در یورش به شورشیان و سوگند خون می پیوندد. آنها یک ارتش وفادار به کینگ را تشکیل می دهند که چشم به سوژو و نانجینگ تحت کنترل شورشیان دارد.

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

درباره فیلم

دانلود فیلم جنگ سالاران 2007

 

این فیلم که در سال 2007 به انتشار رسیده در زانرهای اکشن و ماجراجویی و درام به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم جنگ سالاران The Warlords 2007 از این قرار است که داستان فیلم مربوط به یکی از افسانه های قدیمی چین است. افسانه ای که به روایت پیمان برادری بین سه دوست اشاره می کند که با کمک یک دیگر به مقام بالایی می رسند و کشور را از هجوم بیگانگان نجات می دهند. این افسانه موضوع بسیاری از فیلم ها بوده است و در ایران هم بیشتر با سری انیمیشن های افسانه ی سه برادر شناخته شده است.

داستان در چین در دهه 1860 در جریان شورش تایپینگ اتفاق می افتد، داستان بر اساس ترور ما شینی در سال 1870 است. ژنرال وفادار Qingyun تنها بازمانده نبرد با شورشیان ضد چینگ است. او با یک دهکده گرسنه روبرو می شود که ساکنان آن برای زنده ماندن دست به راهزنی می زنند و در آنجا توسط لیانشنگ جذاب به سلامتی او می رسد. با بازیابی قدرت، چینگیون یکی از رهبران راهزن روستا، جیانگ وویانگ، را با مهارت های جنگی خود تحت تاثیر قرار می دهد. وویانگ او را به “برادر بزرگ” خود، که اتفاقا شوهر لیانشنگ نیز می باشد، معرفی می کند، ژائو ارهو و چینگیون شروع به کمک به آنها در حملات خود می کند. کینگیون دو رفیق جدید خود را متقاعد می کند که یک واحد ارتش وفادار تشکیل دهند تا با شورشیان بجنگند و به مردم خود غذا بدهند. این سه مرد سوگند خون می‌خورند. موفقیت‌های نظامی خیره‌کننده آن‌ها قدرت‌های حاکم را تحت تأثیر قرار می‌دهد، اما وقتی نفوذ چینگیون شروع به رشد می‌کند، به زودی از او می‌ترسند. خطرات سیاسی و عاطفی مورد آزمایش قرار خواهد گرفت و منجر به اختلافات بین برادران خونی خواهد شد.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید