دانلود فیلم Jack Reacher Never Go Back 2016

پس از انجام ماموریت انهدام یک سازمان قاچاق انسان، نظامی سابق و سرگرد جک ریچر به واشنگتن می رود تا از رابط خود، سرگرد سوزان ترنر، برای صرف شام از او دعوت کند. با این حال، او با جانشینش، سرهنگ سم مورگان ملاقات می کند، که توضیح می دهد سرگرد ترنر دستگیر شده و به جاسوسی متهم شده است. جک به دنبال وکیل کهنه کار خود، سرهنگ باب مورکرافت است، که توضیح می دهد سرگرد ترنر نیز به قتل دو سرباز در افغانستان متهم شده است. علاوه بر این، او به جک می‌گوید توسط زنی متهم شده است که پدر دختر پانزده ساله‌اش، سامانتا است. هنگامی که مورکرافت به قتل می رسد، جک متهم به قتل شده و به زندان فرستاده می شود.

او می بیند که ترنر و او باهم زندانی شده اند و در این حین ترنر توسط دو قاتل تهدید به مرگ می شود. با این حال او را نجات می دهد و آنها فرار می کنند. کمی بعد، آنها متوجه می شوند که یک توطئه شامل افراد نظامی ارتش و یک پیمانکار دولتی که یک دلال اسلحه قدرتمند است، وجود دارد. جک همچنین متوجه می شود که سامانتا در خطر است و ترنر و او او را نجات می دهند. آنها تصمیم می گیرند از او محافظت کنند زیرا یک قاتل ماهر در حال تعقیب آنها است در حالی که آنها سعی می کنند انگیزه توطئه را پیدا کنند. به چه کسی می توان اعتماد کرد؟

دانلود فیلم جک ریچر هرگز به عقب برنگرد از کاران مووی

فیلم جک ریچر هرگز به عقب برنگرد محصول سال 2016 کشور چین و آمریکا در ژانر اکشن و جنایی و درام میباشد. جک ریچر هرگز به عقب برنگرد توسط Edward Zwick کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Tom Cruise و Cobie Smulders و Aldis Hodge در آن ایفای نقش کرده اند