• کشور سازنده: هلند
  • زبان: هلندی
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

وقتی خانواده دزدان دریایی بلاندرباس به سندزبورو کسل کننده نقل مکان می کنند، همسایه ها چندان خوشحال نیستند. مایکل و دوست دزد دریایی جدیدش بیلی سعی می کنند خانواده را با هم ترکیب کنند، اما سپس دشمن اصلی آنها یعنی Crooked Cornelius به شهر می رسد...

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

درباره فیلم

دانلود فیلم دزدان دریایی پایین خیابان 2020

این فیلم که در سال 2020 به انتشار رسیده در ژانرهای اکشن و ماجراجویی و خانوادگی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم دزدان دریایی پایین خیابان Pirates Down the Street 2020 از این قرار است که وقتی خانواده دزدان دریایی بلاندرباس به سندزبورو کسل کننده نقل مکان می کنند، همسایه ها چندان خوشحال نیستند. مایکل و دوست دزد دریایی جدیدش بیلی سعی می کنند خانواده را با هم ترکیب کنند، اما سپس دشمن اصلی Crooked Cornelius به شهر می رسد.

 

درباره فیلم Pirates Down the Street 2020

فیلم Pirates Down the Street که کاربران ایرانی آن را با نام دزدان دریایی پایین خیابان می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Matti Stooker و Samuel Beau Reurekas و Celeste Holsheimer به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Pim van Hoeve بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 5.80 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم 94 دقیقه می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید