• کشور سازنده: ترکیه
  • زبان: ترکی
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

سادیک، یک وکیل سابق را دنبال می کند که به عنوان یک بازپرس خصوصی کار می کند. او پرونده پیچیده ای را در پیش می گیرد و زندگی ساده اش شروع به گشودن می کند...

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 2.3GB

کیفیت : 720

حجم فایل: 1.3GB

کیفیت : 480

حجم فایل: 735MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 2.3GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 1.3GB

کیفیت: 480

حجم فایل: 734MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

دانلود فیلم ده روز از زندگی یک مرد بد 2023

این فیلم که در سال 2023 به انتشار رسیده در زانرهای جنایی و درام و رازآلود به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم ده روز از زندگی یک مرد بد 10 Days of a Bad Man 2023 از این قرار است که سادیک، یک وکیل سابق را دنبال می کند که به عنوان یک بازپرس خصوصی کار می کند. او پرونده پیچیده ای را در پیش می گیرد و زندگی ساده اش شروع به گشودن می کند.

 

درباره فیلم 10 Days of a Bad Man 2023

فیلم 10 Days of a Bad Man که کاربران ایرانی آن را با نام ده روز از زندگی یک مرد بد می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Nejat Isler و Riza Kocaoglu و Kadir Çermik به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Uluç Bayraktar بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 6.10 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید