دانلود فیلم The Nun 2 2023

1956 – فرانسه. یک کشیش به قتل می رسد. یک شر در حال گسترش است. دنبالهای بر موفقیت جهانی، خواهر آیرین را دنبال میکند که بار دیگر با والاک، راهبه شیطان، رو در رو میشود.

 

دانلود فیلم راهبه 2 از کاران مووی

فیلم راهبه دو – محصول سال 2023 کشور انگلستان و آمریکا در ژانر ترسناک و رازآلود و دلهره آور میباشد. راهبه دو – توسط Michael Chaves کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Taissa Farmiga و Jonas Bloquet و Storm Reid در آن ایفای نقش کرده اند

دنباله‌ای از وحشت مرموز گوتیک در مورد یک شیطان قوی که تسخیر می‌شود و باعث آسیب ماوراء طبیعی به هر کسی می‌شود که با او در تماس است. پس از وقایع فیلم اول، شیطان قدرتمند مزبور اکنون در سال 1956 در سرتاسر شهری در فرانسه گسترش می یابد، زیرا خبر قتل یک کشیش با خشونت به گوش می رسد. یک متفکر تمام‌شده در تازه‌کار خود، خواهر آیرین، شروع به تحقیق در مورد قتل می‌کند، اما شیطانی را در پشت آن پیدا می‌کند – همان شیطانی که در فیلم اصلی به عنوان یک راهبه او را وحشت زده می‌کرد – والاک، که بار دیگر به زودی با او روبرو می‌شود. داستان فیلم در سال 1956 و دو بار پس از وقایع فیلم اول می گذرد. خانواده ایرنه (تایسا فارمیگا) اکنون یک راهبه تمام عیار است، و او به اتهام تحقیق در مورد قتل یک منشی در صومعه ای دورافتاده در رومانی منتقل شده است. در طول راه، او با راهبه شیطان پرستی والاک (بانی آرون) روبرو می شود که قبلاً دوباره بی گناهان را ترسانده است.

راهبه 2 یک فیلم ترسناک ماوراء الطبیعه گوتیک آمریکایی محصول 2023 به کارگردانی مایکل چاوز با فیلمنامه ای توسط ایان گلدبرگ، ریچارد ناینگ و آکلا کوپر بر اساس داستانی از کوپر است. این به عنوان اثری برای The Nun (2018) و نهمین سرمایه گذاری در رای گیری The Conjuring Universe عمل می کند. در این فیلم تایسا فارمیگا، جوناس بلوکت و بانی آرونز بازی می‌کنند که از اولین فیلم بازمی‌گردند و استورم رید و آنا پاپلول به جمع بازیگران می‌پیوندند. پیتر سافران و جیمز وان به عنوان کارگردان بازگشته اند. The Nun II اثری قابل استفاده است که ترس و فضایی را ارائه می دهد که مکنده های فیلم اول پیش بینی کرده اند. این فیلم به خوبی بازی شده است و تایسا فارمیگا در نقش خواهر آیرین بازی قوی ای ارائه می دهد. بانی آرون در نقش والاک نیز موثر است و صحنه‌های او از جذاب‌ترین صحنه‌های فیلم هستند. با این حال، فیلم از برخی مسائل مربوط به سرعت رنج می برد، و طرح به مهربانی قابل پیش بینی است. همچنین، اتکای فیلم به جامپ اسکر می تواند گاهی اوقات کمی خسته کننده باشد. به طور کلی، The Nun II یک فیلم ترسناک مناسب است که مطمئناً عاشقان فیلم اول را خوشحال می کند. با این حال، این یک ورود پیشگامانه یا ضروری در جهان احضار نیست.