• کشور سازنده: سوئد , نروژ
  • زبان: نروژی
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

در یک روز گرم تابستانی در اسلو، مردگان به طرز مرموزی از خواب بیدار می شوند و سه خانواده در هرج و مرج قرار می گیرند، زمانی که عزیزان متوفی آنها نزد آنها باز می گردند. آنها چه کسانی هستند و چه می خواهند؟...

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

درباره فیلم

دانلود فیلم رسیدگی به مردگان 2024

این فیلم که در سال 2024 به انتشار رسیده در ژانرهای درام و ترسناک و رازآلود به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم رسیدگی به مردگان Handling the Undead 2024 از این قرار است که در یک روز گرم تابستانی در اسلو، مردگان به طرز مرموزی از خواب بیدار می شوند و سه خانواده در هرج و مرج زمانی که عزیزان متوفی خود به آنها باز می گردند. آنها چه کسانی هستند و چه می خواهند؟

 

درباره فیلم Handling the Undead 2024

فیلم Handling the Undead که کاربران ایرانی آن را با نام رسیدگی به مردگان می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Bjørn Sundquist و Renate Reinsve و Dennis Østry Ruud به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Thea Hvistendahl بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 5.50 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم 97 دقیقه می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید