• زبان: انگلیسی
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

یک فضانورد متعصب خود را در درون آگاهی جمعی سیاره‌ای گرفتار می‌بیند که می‌خواهد به ما بیاموزد چگونه گذشته خود را تسخیر کنیم تا با زمان حال به جلو حرکت کنیم....

درباره فیلم

دانلود فیلم زیر سبز ها 2023

این فیلم که در سال 2023 به انتشار رسیده در زانرهای رمزآلود و علمی تخیلی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم زیر سبز ها 2023 از این قرار است که یک فضانورد متعصب خود را در درون آگاهی جمعی سیارهای گرفتار میبیند که میخواهد به ما بیاموزد چگونه گذشته خود را تسخیر کنیم تا با زمان حال به جلو حرکت کنیم.

 

درباره فیلم Beneath the Green 2023

فیلم Beneath the Green که کاربران ایرانی آن را با نام زیر سبز ها می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Gema Galiana و Eric Roberts و Anthony Nikolchev به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Jason Georgiades بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 2.80 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید