دوبله فارسی

دانلود فیلم سکوت 2 تیراندازی در میخانه نایت اول Silence 2 The Night Owl Bar Shootout 2024 دوبله فارسی پخش آنلاین
  • بازیگران: Prachi Desai ، Manoj Bajpayee
  • کارگردان: Aban Bharucha Deohans ،
  • ژانر: جنایی

لینک های دانلود اضافه شدند

آویناش ورما و شخص دیگری به عنوان همراه توسط کمیسر پلیس فراخوانده می شوند تا در مورد یک تیراندازی جمعی در بار جغد شب در بمبئی تحقیق کنند. لایه‌ها شروع به پوسته شدن در چیزی بزرگ‌تر، عمیق‌تر و تیره‌تر می‌کنند....

درباره فیلم

دانلود فیلم سکوت 2 تیراندازی در میخانه نایت اول2024

این فیلم که در سال 2024 به انتشار رسیده در ژانرهای جنایی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستاندانلود فیلم سکوت 2 تیراندازی در میخانه نایت اول Silence 2 The Night Owl Bar Shootout 2024 از این قرار است که ACP Avinash Verma (Manoj Bajpayee) و SCU او توسط کمیسر پلیس فراخوانده می شوند تا در مورد یک تیراندازی جمعی در بار جغد شب در بمبئی تحقیق کنند. لایهها شروع به پوسته شدن در چیزی بزرگتر، عمیقتر و تیرهتر میکنند.

 

درباره فیلم Silence 2 The Night Owl Bar Shootout 2024

فیلم Silence 2 The Night Owl Bar Shootout که کاربران ایرانی آن را با نام سکوت 2 تیراندازی در میخانه نایت اول می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Prachi Desai و Manoj Bajpayee و Parul Gulati به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Aban Bharucha Deohans بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 6.30 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم 142 دقیقه می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید