• کشور سازنده: هندوستان
  • زبان: تامیل
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

هنگامی که مایا پیلای، نامزد یک جراح زیبایی، راج وارادان، به طور تصادفی بر اثر مصرف بیش از حد می میرد، زندگی او او را به یک سواری غیرمنتظره می برد. آیا او می تواند اسرار خود را از خانواده اش پنهان کند؟

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 1.7GB

کیفیت : 720

حجم فایل: 944MB

کیفیت : 480

حجم فایل: 556MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1.7GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 943MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 555MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

فیلم هندی سیلا نودگیل 2023

این فیلم که در سال 2023 به انتشار رسیده در زانرهای درام و رازآلود و دلهره آور به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستاندانلود فیلم سیلا نودگیل Sila Nodigalil 2023 زیرنویس فارسی چسبیدهاز این قرار است که هنگامی که مایا پیلای، دوست یک جراح زیبایی متاهل، راج وارادان، به طور تصادفی بر اثر مصرف بیش از حد می میرد، آیا او می تواند اسرار خود را از همسرش مدا وارادان پنهان کند؟

 

درباره فیلم Sila Nodigalil 2023

فیلم Sila Nodigalil که کاربران ایرانی آن را با نام سیلا نودگیل می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Yaashika Aanand و Rose Adams و Antara Banerjee به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Vinay Bharadwaj بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 6.90 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید