• بازیگران: Tasanawalai Ongartittichai ، Black Phomtong
  • کارگردان: Pen-Ek Ratanaruang ، Tom Pen-Ek Ratanaruang
  • ژانر: جنایی ، دلهره آور ، کمدی
  • کشور سازنده: تایلند
  • زبان: تایلندی
  • رده سنی: 17+

لینک های دانلود اضافه شدند

زنی که در طول بحران آسیا از یک شرکت مالی اخراج شده است، بدون پول به خانه باز می گردد. با این حال، او جعبه ای با ثروت در جلوی در پیدا می کند و تصمیم می گیرد آن را نگه دارد. با این حال، افرادی که آنجا را ترک کردند به زودی آن را می خواهند...

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 2.4GB

کیفیت : 720

حجم فایل: 1.2GB

کیفیت : 480

حجم فایل: 745MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 2.4GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 1.2GB

کیفیت: 480

حجم فایل: 743MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

دانلود فیلم شصت و نه 1999

این فیلم که در سال 1999 به انتشار رسیده در ژانرهای کمدی و جنایی و دلهره آور به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم شصت و نه 6ixtynin9 1999 از این قرار است که زنی که در طول بحران آسیا از یک شرکت مالی اخراج شده است، بدون پول به خانه باز می گردد. با این حال، او جعبه ای با ثروت در جلوی در پیدا می کند و تصمیم می گیرد آن را نگه دارد. با این حال، افرادی که آنجا را ترک کردند به زودی آن را می خواهند.

 

درباره فیلم 6ixtynin9 1999

فیلم 6ixtynin9 که کاربران ایرانی آن را با نام شصت و نه می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Tasanawalai Ongartittichai و Black Phomtong و Lalita Panyopas به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Pen-Ek Ratanaruang و Tom Pen-Ek Ratanaruang بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 7.20 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید