لینک های دانلود اضافه شدند

ویتنی ویلیامز، یک گلف باز حرفه ای، سی ساله، از یک سری مشکلات رنج می برد که باعث می شود آینده خود را در این ورزش زیر سوال ببرد. پس از یک دوره طولانی شکست، او به خانه در بوداپست، مجارستان باز می گردد تا آینده خود را در این ورزش ارزیابی کند. او در آنجا ...

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 1.5GB

کیفیت : 720

حجم فایل: 792MB

کیفیت : 480

حجم فایل: 468MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1.5GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 791MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 467MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

دانلود فیلم عشق در زمین گلف 2024

این فیلم که در سال 2024 به انتشار رسیده در ژانرهای کمدی و عاشقانه به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم از این قرار است که وقتی پدر ویتنی مجروح میشود، او به خانه باز میگردد تا به اداره زمین گلف خانوادگی که از نظر مالی مشکل دارد کمک کند. او در آنجا با آستین، زمین بان خوش تیپ ملاقات می کند و با اکراه وارد مسابقات سالانه می شود تا بتواند کیف پول را به دست آورد.

درباره فیلم Love on the Right Course 2024

فیلم Love on the Right Course که کاربران ایرانی آن را با نام عشق در زمین گلف می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Ashley Newbrough و Marcus Rosner و Roy McCrerey به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Stefan Scaini بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 6.20 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید