• کشور سازنده: کانادا
  • زبان: انگلیسی
  • رده سنی: 15+

لینک های دانلود اضافه شدند

هنگامی که جولی با اولین کریسمس خود به عنوان یک مادر مجرد روبرو می شود، دوستی غیرمنتظره ای با یک همسایه مسن تر پیدا می کند.....

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

درباره فیلم

دانلود فیلم ما به یک کریسمس کوچک نیاز داریم 2022

این فیلم که در سال 2022 به انتشار رسیده در زانرهای کمدی و درام و خانوادگی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستاند فیلم ما به یک کریسمس کوچک نیاز داریم We Need A Little Christmas 2022 از این قرار است که جولی،در اولین کریسمس خود به عنوان یک مادر تنها با یک دوستی غیر منتظره با همسایه قدیمی تر خود دوستی غیر منتظره ی ایجاد می کند.

 

درباره فیلم We Need A Little Christmas 2022

فیلم We Need A Little Christmas که کاربران ایرانی آن را با نام ما به یک کریسمس کوچک نیاز داریم می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Lynn Whitfield و Erica Durance و Patrick Sabongui به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Kevin Fair بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 6.60 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 1

گلی:

1402/11/22

سلام. ترجمه فیلم کریسمس خیلی بد بود. من که خیلی زبان بلد نیستم می دونم your welcome یعنی قابلی نداشت، نه خوش آمدید و همینطور بقیه جملات و جملات ساده هم خیلی رسمی ترجمه شده و حس صمیمت بین افراد فیلم را نمی تواند انتقال دهد.

نظر خود را بنویسید