• کشور سازنده: فرانسه
  • زبان: فرانسوی
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

برای جلوگیری از یک انفجار مرگبار، یک تیم کراک غیرقانونی 24 ساعت فرصت دارند تا دو کامیون نیتروگلیسیرین را در یک بیابان مملو از خطر رانندگی کنند....

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 2.2GB

کیفیت : 720

حجم فایل: 1.2GB

کیفیت : 480

حجم فایل: 723MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 2.2GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 1.2GB

کیفیت: 480

حجم فایل: 721MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

دانلود فیلم مزد ترس 2024

این فیلم که در سال 2024 به انتشار رسیده در ژانرهای اکشن و ماجراجویی و درام به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم مزد ترس The Wages of Fear 2024 از این قرار است که در وسط بیابان، نزدیک یک کمپ پناهندگان، یک چاه نفت آتش می گیرد که مستقیماً زندگی مردم را تهدید می کند. با اعزام کارشناسان به سایت، شرکت بهره‌بردار چاه متوجه می‌شود که تنها یک راه‌حل برای جلوگیری از فاجعه دارد: منفجر کردن چاه نفت با نیتروگلیسیرین ظرف 24 ساعت. در مقابل مقدار زیادی پول، یک تیم نیروگاه به 800 کیلومتر دورتر فرستاده می شود تا 200 کیلوگرم مواد منفجره را در دو کامیون حمل کند. این تیم اکنون کمتر از 20 ساعت فرصت دارد تا به چاه نفت برسد. 20 ساعت برای عبور از مناطق متخاصم تحت کنترل شورشیان مسلح، عبور از میدان های مین، و رانندگی دو کامیون مملو از نیتروگلیسیرین در زمین های ناهموار!. مسابقه با زمان آغاز شده است….

 

درباره فیلم The Wages of Fear 2024

فیلم The Wages of Fear که کاربران ایرانی آن را با نام مزد ترس می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Franck Gastambide و Alban Lenoir و Sofiane Zermani به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Julien Leclercq بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 4.60 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید