• کشور سازنده: انگلستان
  • زبان: انگلیسی
  • رده سنی: 18+

لینک های کیفیت پرده ای قرار داده شد

وینی پو، پیگلت، جغد و تایگر که دیگر نمی خواهند در سایه زندگی کنند، مبارزه خود را به شهر اشدان می برند و دنباله ای خونین از مرگ و ضرب و شتم را در پی خود باقی می گذارند...

درباره فیلم

دانلود فیلم وینی پو: خون و عسل 2 2024

این فیلم که در سال 2024 به انتشار رسیده در ژانرهای ترسناک و دلهره آور به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم وینی پو: خون و عسل 2 Winnie the Pooh  Blood and Honey 2 2024 از این قرار است که وینی پو، پیگلت، جغد و تایگر که دیگر نمی خواهند در سایه زندگی کنند، مبارزه خود را به شهر اشدان می برند و دنباله ای خونین از مرگ و ضرب و شتم را در پی خود باقی می گذارند.

 

درباره فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey 2 2024

فیلم Winnie the Pooh – Blood and Honey 2 که کاربران ایرانی آن را با نام وینی پو – خون و عسل 2 – می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Scott Chambers و Tallulah Evans و Ryan Oliva به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Rhys Frake-Waterfield بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 6.20 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید