• کشور سازنده: فرانسه
  • زبان: فرانسوی , انگلیسی
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

ویکی با مادرش جوآن و پدرش جیمی زندگی می کند. هنگامی که خاله ویکی، جولیا، پس از آزادی از زندان آزاد می شود، حضور او گذشته را به شیوه ای خشونت آمیز و جادویی بازمی گرداند...

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

درباره فیلم

دانلود فیلم پنج شیطان 2022

این فیلم که در سال 2022 به انتشار رسیده در ژانرهای درام و فانتزی و عاشقانه به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان دانلود فیلم پنج شیطان The Five Devils 2022 زیرنویس فارسی چسبیدهاز این قرار است که ویکی با مادرش جوآن و پدرش جیمی زندگی می کند، مردی که در تلاش برای یافتن جای خود است. هنگامی که خاله ویکی، جولیا، پس از آزادی از زندان می رسد، حضور او گذشته را به شیوه ای خشونت آمیز و جادویی بازمی گرداند.

درباره فیلم The Five Devils 2022

فیلم The Five Devils که کاربران ایرانی آن را با نام پنج شیطان می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Adèle Exarchopoulos و Swala Emati و Sally Dramé به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Léa Mysius بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 6.70 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم 103 دقیقه می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

نظرات کاربران و بینندگان این فیلم

برخی از بینندگان بعد از تماشای این فیلم نظرات خود را با نکته های مثبت و منفی در خصوص نوع ساخت، داستان فیلم و برخی مسائل مهم ساخت در imdb به ثبت رسانده اند. این نظرات به این شکل بوده است:

  • این فیلم با ترکیب هوشمندانه‌ی عناصر مختلف، توجهم را به خود جلب کرد. تریلر آن تصاویری زیبا و شخصیت‌هایی جالب را به نمایش می‌گذاشت و خوشبختانه فیلم نیز به وعده‌ی خود وفا کرد. در طول نیمه‌ی اول، به شدت کنجکاو بودم که ببینم شخصیت‌ها چه می‌کنند و وقایع چگونه پیش می‌روند. بازی بازیگران در طول فیلم محکم و قابل قبول است. هرچند شنیده‌ام برخی معتقدند داستان پراکنده و گیج‌کننده است، اما برای من همه چیز روشن بود و فهم داستان بسیار ساده بود. پایان فیلم با پیچش کوچکی همراه است که شاید شما را به فکر فرو ببرد تا معنای آن را درک کنید، اما حتی اگر به آن معنا نرسید، داستان به طور کامل منطقی است و حتی لحن آن مرا غافلگیر کرد. فیلمبرداری قابل قبول است، اما چیز خارق‌العاده‌ای نیست. با این حال، داستان فیلم آنقدر جالب و با ریتم مناسبی روایت می‌شود که مرا از ابتدا تا انتها سرگرم نگه داشت.
  • این شاهکار سینمای فرانسه، با شیوه‌ای فوق‌العاده جذاب، به عمق تجربه‌ای فراتر از مرزهای یک ژانر خاص می‌پردازد. بازیگران، فیلمنامه، فیلمبرداری، تدوین و تمام اجزای این اثر، باورنکردنی و استثنایی هستند. این فیلم به سادگی، اثری زیبا و منحصربه‌فرد است که به شکلی هنرمندانه ساخته شده است. به طور کلی، این فیلم تحسین‌شده و فوق‌العاده به هر دوستدار سینما به شدت توصیه می‌شود. جلوه‌های ویژه، ایده‌ی کلی و اجرای آن به طرز روان و سیالی در هم تنیده‌اند. محصول نهایی اثری بسیار منحصر به فرد است که برای مدت‌ها در ذهن شما باقی می‌ماند. در مجموع، این فیلم گواهی دیگری بر عظمت سینمای فرانسه و چگونگی شکستن قواعد و ژانرهای رایج به شیوه‌هایی دلنشین و جذاب است.
  • این فیلم، داستانی به طور کامل گیج‌کننده است. در طول فیلم، مدام سعی می‌کردم بفهمم کارگردان چه می‌خواهد به ما منتقل کند، اما حتی در پایان فیلم هم درک درستی پیدا نکردم. بر خلاف فیلم‌های دیگری که پایان آن‌ها را نمی‌فهمیدم، مثل «بزرگراه گمشده» (درک می‌کردم که فیلمی است که برای درک آن باید دوباره دیده شود)، فکر نمی‌کنم تماشای مجدد این فیلم به من کمک کند تا واضح‌تر ببینم. تریلر عجیب بود، خود فیلم عجیب‌تر هم بود. فیلم می‌خواهد عمداً مرموز باشد، اما در عوض با این پسری که بوها را حس می‌کند و به نظر می‌رسد به زمان دیگری منتقل می‌شود، سردرگمی عجیبی ایجاد می‌کند. نتیجه‌ی این کار، فیلمنامه‌ای آشفته با صحنه‌هایی است که به نظر می‌رسد صرفاً بهانه‌ای برای نمایش لباس‌های باز جوهان باشد. در فیلم در مورد مسائل جنسی هم صحبت می‌شود که به آن علاقه‌مند بودم. همچنین متوجه می‌شویم که رابطه‌ی پنهانی‌ای بین جولیا و جوهان وجود دارد. کاملاً گیج شدم. داستانی که نه سر دارد نه ته. در پایان هم دختری را می‌بینیم، که نمی‌فهمم او کیست. به طور خلاصه، فیلمی است که می‌خواهد مرموز باشد، اما به جای آن، در انتقال پیام خود دچار آشفتگی شده است. کاملاً ناامید کننده بود.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید