• کشور سازنده: تایوان
  • زبان: چینی
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

درست پس از اینکه جراح قفسه سینه دکتر شیا برای درمان یک بیمار اورژانسی فراخوانده شد، یک شیوع ویروس ناشناخته بیمارستان را مجبور به قرنطینه کرد و شیا را همراه با صدها ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی، بیمار و خانواده هایشان به دام انداخت....

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 2.6GB

کیفیت : 720

حجم فایل: 1.4GB

کیفیت : 480

حجم فایل: 824MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 2.6GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 1.4GB

کیفیت: 480

حجم فایل: 822MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

دانلود فیلم چشم طوفان 2023

این فیلم که در سال 2023 به انتشار رسیده در زانرهای درام به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستاندانلود فیلم چشم طوفان Eye of the Storm 2023 زیرنویس فارسی چسبیدهاز این قرار است که درست پس از اینکه جراح قفسه سینه دکتر شیا برای درمان یک بیمار اورژانسی فراخوانده شد، یک شیوع ویروس ناشناخته بیمارستان را مجبور میکند تا قرنطینه شود و شیا را همراه با صدها ارائهدهنده مراقبتهای بهداشتی، بیمار و خانوادههایشان به دام بیاندازد.

درباره فیلم Eye of the Storm 2023

فیلم Eye of the Storm که کاربران ایرانی آن را با نام چشم طوفان می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Po-Chieh Wang و Jing-Hua Tseng و Hsueh Shih-ling به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Chun-Yang Lin بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 6.30 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

نظرات کاربران و بینندگان این فیلم

برخی از بینندگان بعد از تماشای این فیلم نظرات خود را با نکته های مثبت و منفی در خصوص نوع ساخت، داستان فیلم و برخی مسائل مهم ساخت در imdb به ثبت رسانده اند. این نظرات به این شکل بوده است:

  • شیوع سارس 20 سال پیش اتفاق افتاد و شبیه کووید بود که به طور ناگهانی اتفاق افتاد و بسیار مسری بود. این فیلم احتمالاً به مردم یادآوری خواهد کرد که در زمان شروع همه‌گیری کووید چگونه بود. همه چیز آشفته بود و رشته پزشکی بیشترین مسئولیت را داشت، این افرادی که مخصوصا در بیمارستان ها کار می کردند سخت ترین لحظات را سپری کردند. این فیلم صحنه های احساسی داشت که نزدیک بود اشک من را درآورد. من فکر می کنم که بازیگران عالی کار کردند و جنبه های مختلف متخصصان پزشکی را نشان دادند. من از سرعت بازی هم خوشم آمد و صادقانه بگویم پایان آن من را ناامید نکرد. در عوض خیالم راحت شد که تا حدودی پایان باز بود.

تماشای آنلاین فیلم Eye of the Storm به صورت رایگان

شما می توانید با سریعترین روش در سایت کاران مووی فیلم مورد نظر خود را یافته و بصورت رایگان به همراه پخش آنلاین فیلم مشاهده کرده و نهایت لذت را ببرید. فیلم چشم طوفان Eye of the Storm 2023با کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان در سه کیفیت 1080، 720 و 480 به انتشار رسیده و نسخه زیرنویس چسبیده این فیلم نیز بصورت مجزا قرار داده شده است. پخش آنلاین این فیلم نیز با سرعتی بالا به همراه زیرنویس فارسی چسبیده برای شما کاربران قرار داده شده تا نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید