• کشور سازنده: آمریکا
  • زبان: انگلیسی
  • رده سنی: 15+

لینک های دانلود اضافه شدند

هیلی طراح داخلی قصد دارد مادرش پاتریشیا را با یک هدیه غیرمنتظره مربوط به خانواده بزرگی که مدتها آرزوی دریافت آن را داشت غافلگیر کند....

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 1.8GB

کیفیت : 720

حجم فایل: 955MB

کیفیت : 480

حجم فایل: 564MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1.8GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 954MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 563MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

دانلود فیلم کریسمس از دست رفته 2022

این فیلم که در سال 2022 به انتشار رسیده در زانرهای کمدی و درام و خانوادگی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستاندانلود فیلم کریسمس از دست رفته Long Lost Christmas 2022 زیرنویس فارسی چسبیدهاز این قرار است که هیلی یک طراح داخلی است که قصد دارد مادرش پاتریشیا را با یک هدیه غیرمنتظره مربوط به خانواده بزرگی که مدتها آرزوی دریافت آن را داشت غافلگیر کند.

درباره فیلم Long Lost Christmas 2022

فیلم Long Lost Christmas که کاربران ایرانی آن را با نام کریسمس از دست رفته می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Benjamin Ayres و Taylor Cole و Liza Huget به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Michael Robison بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 6.80 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

نظرات کاربران و بینندگان این فیلم

برخی از بینندگان بعد از تماشای این فیلم نظرات خود را با نکته های مثبت و منفی در خصوص نوع ساخت، داستان فیلم و برخی مسائل مهم ساخت در imdb به ثبت رسانده اند. این نظرات به این شکل بوده است:

 

  • این یک شعار نسبتاً متداول است … به دنبال خانواده بیگانه. به خوبی انجام شده است … و با چند ساختمان زیبا در داخل و خارج، از آنجایی که ما یک سازنده و یک دکوراتور داخلی داریم. بازیگران همه کارشان را به خوبی انجام می دهند، من معتقدم “به عنوان کارگردان” این، یکی از لیست های طولانی هالمارک است. به نظر من فیلم‌های کریسمس امسال نسبتاً ضعیف هستند. کاراکترها همگی بسیار محتاط هستند، حتی در شادترین لحظاتشان. در فیلم‌هایی که من واقعاً از آن لذت می‌برم، بازیگران کمی زندگی و شخصیت واقعی را به نقش‌ها می‌آورند، و من به سادگی این را از این فیلم دریافت نکردم. این فیلم کاملاً ارزش دیدن دارد، اما فیلمی نیست که دوباره دنبالش بگردم.

تماشای آنلاین فیلم Long Lost Christmas به صورت رایگان

شما می توانید با سریعترین روش در سایت کاران مووی فیلم مورد نظر خود را یافته و بصورت رایگان به همراه پخش آنلاین فیلم مشاهده کرده و نهایت لذت را ببرید. فیلم کریسمس از دست رفته Long Lost Christmas 2022با کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان در سه کیفیت 1080، 720 و 480 به انتشار رسیده و نسخه زیرنویس چسبیده این فیلم نیز بصورت مجزا قرار داده شده است. پخش آنلاین این فیلم نیز با سرعتی بالا به همراه زیرنویس فارسی چسبیده برای شما کاربران قرار داده شده تا نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید