• کشور سازنده: لهستان
  • زبان: لهستانی , آلمانی
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

جنگجوی مقاومت لهستانی جنگ جهانی دوم، ویتولد پیلکی به آشویتس نفوذ می کند، پس از جنگ توسط مقامات کمونیست زندانی و بازجویی می شود و تجربیات دوران جنگ، حبس، شکنجه و اعدام سال 1948 خود را به دلیل مخالفت با رژیم شوروی به تصویر می کشد....

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

درباره فیلم

دانلود فیلم گزارش پیلکیس 2023

این فیلم که در سال 2023 به انتشار رسیده در ژانرهای بیوگرافی و درام و جنگی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم گزارش پیلکیس Pileckis Report 2023 از این قرار است که جنگجوی مقاومت لهستانی در جنگ جهانی دوم، ویتولد پیلهکی به آشویتس نفوذ میکند، توسط مقامات کمونیست پس از جنگ زندانی و بازجویی میشود و تجربیات دوران جنگ، حبس، شکنجه و اعدامهای خود را در سال 1948 به دلیل مخالفت با شوروی به تصویر میکشد…

درباره فیلم Pileckis Report 2023

فیلم Pileckis Report که کاربران ایرانی آن را با نام گزارش پیلکیس می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Przemyslaw Wyszynski و Paulina Chapko و Mariusz Jakus به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Krzysztof Lukaszewicz بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 5.90 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم 118 دقیقه می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

نظرات کاربران و بینندگان این فیلم

برخی از بینندگان بعد از تماشای این فیلم نظرات خود را با نکته های مثبت و منفی در خصوص نوع ساخت، داستان فیلم و برخی مسائل مهم ساخت در imdb به ثبت رسانده اند. این نظرات به این شکل بوده است:

  • داستان فیلم، علی‌رغم داشتن پتانسیل بالا برای جذاب، احساسی و شوکه‌کننده بودن، به هیچ یک از این ویژگی‌ها دست نمی‌یابد. البته، فیلم از نظر بصری (فیلمبرداری) قابل توجه است، اما کارگردانی و فیلمنامه به نظر می‌رسد از پسِ روایت این داستان برنیامده‌اند. هیچ عمق احساسی واقعی برای هیچ‌یک از شخصیت‌ها یا رویدادها وجود ندارد و به نظر می‌رسد فیلمنامه عامل اصلی این ضعف باشد. روایت فیلم بسیار خشک و بدون جزئیات است و استفاده از خط زمانی متغیر اصلاً کارآمد نیست. روایت به سبک زندگی‌نامه‌ای خطی، می‌توانست بسیار جذاب‌تر باشد. با توجه به اهمیت و وزنِ موضوع فیلم، گنجاندن مقدمه‌ای مفصل‌تر در مورد وقایع و اهمیت آن‌ها، هم جنبه‌ی آموزشی فیلم را تقویت می‌کرد و هم برای درک بهتر مخاطب مفید بود. در مجموع، به نظر می‌رسد کارگردان در رسیدن به پتانسیل بالای این اثر، ناموفق عمل کرده است.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید